Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de komolyan kérdezem!

Suliban szinte csak fiúk voltak. Mostmár dolgozom, itt sem lehet. Amúgy meg alig látok korombeli lányokat, akik tetszenek is. Meg csak úgy leszólítani nem tudok senkit. Bulizni, meg társaságba nem járok.

Én hol tudnék barátnőt találni?

El sem tudom képzelni, hol találhatnám meg életem párját..sajnos még nem volt senkim.


23F


2020. ápr. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
TE, semmikor, soha nem fogsz.
2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni az ilyen embereket, mint az előző...


Neten?

2020. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha sehova nem vagy hajlandó eljárni és ismerőseid sincsenek, akkor kénytelen leszel online. De nem sok mindenkinek fog kelleni egy olyan, aki sosem jár sehova.
2020. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol/sehogy. Ha középiskola és/vagy főiskola alatt nem épült ki a kapcsolati hálód, akikkel lehet menni, szervezni dolgokat, akkor halott ügy. Netes húspiacozásnál meg rengeteg a konkurencia, elveszni lehet csak a tömegben.
2020. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!