Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Hogy tartsak meg egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy tartsak meg egy nőt?

Figyelt kérdés

40 éve feletti férfiként volt szerencsém olyan nőt találni, akiben minden megvan, amit eddig kerestem (a két gyerekét nem, de szimpik). Részemről némi féltékenység tör már elő, aminek nem örülök.

Egyelőre tart mindkét fél részéről a rózsaszín köd, de szeretnék előre gondolkodni. Eddigi kapcsolataid alapján mi volt az amit a férfi elrontott és mit csináltál volna másképp?



2020. ápr. 28. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
40 évesen ennyi eszed van???
2020. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Állando féltékenykedés,bizalom hiánya,vádaskodás-nálam ezek kapcsolatgyilkosok
2020. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nőktől erre hiába várnál őszinte választ. Vegyél neki drága ajándékokat, vidd el nyaralni! Nézz ki jobban, mint az összes férfi, akivel találkozhat! Soha ne mondd és ne mutasd ki, hogy szereted, legyél bunkó vele, nem utolsó sorban pedig időnként hazudj neki!
2020. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az abszolut szakító-okok: a szülőktől teljes függés, a féltékenység, az erőszak, és ha képtelen célt keresni az életének.
2020. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha a gyerekeire féltékeny vagy, akkor ez halott ügy. El kell fogadnod őket és azt is, hogy te soha nem leszel első helyen.
2020. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs recept.
2020. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sose leszel az első helyen! Ez a kedvenc mondatom!

A lányom is szeretem, ugyan olyan fontos a párom, anyám, kutyám, barátaim, papám, munkám, hobbim...csak másképp!

Párom pl semmi hátrányát nem látja annak hogy van egy gyerekem! Sőt, néha még én érzem idegennek magam amikor együtt vagyunk 🤣

A féltékenység, bizalmatlanság, nem kompromisszum kézség, figyelmetlenség, nem közös célok, titkolózás, elhanyagolás...pl ezek nálam szakító ok!

N27

2020. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a következő dolgokkal lehet megtartani: szeret, becsül, érdeklődik, sok szex, minőségi együtt töltött idő, nem nyom el, van külön töltött időnk is, házimunkán megosztozunk és a hűség mindkettőnknél: alap!
2020. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem látod elég tisztán, hogy az a nő tényleg szerelmes-e beléd, vagy csak úgy mutatja, mert a nők hajlamosak erre. Menjetek el együtt egy nagyon jó baráthoz, és már előre mondd meg neki azt, hogy arra vagy kíváncsi, ez a nő tényleg szeret-e, olyan szemmel nézze, figyelje a nőt. - De a féltékenységgel el lehet szúrni egy kapcsolatot, az megmérgezi. Előbb a gyerekekkel is jóba kell lenni, hogy utána összeköltözhessetek, vagy netán elvedd feleségül. Minden nő arra megy ki, hogy elvegyék, de a saját függetlenségedet azért ne add fel teljesen, például ha van lakásod, ne add el, ne vegyetek közösen valamit, vagy ha el is adod, vegyél az árából egy kisebb lakást csak magadnak, és a pénz többi részét add csak be a közös új házvételbe például. Vidéken már pár millióért lehet házat venni. Tudom, nem ez volt a kérdés.
2020. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!