Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy vakrandira készülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vakrandira készülök hamarosan, örüljek vagy tartsak tőle?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozni fogok egy sráccal akivel eddig csak egyszer írtam egy anonim oldalon, valakinek esetleg egy jó tanácsa felém, horrorsztorik vagy ilyesmi?

20L



2019. okt. 15. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt részem ilyenben innen. Egy nagyon kedves lánnyal találkoztam, de kiderült, hogy nem egymást kerestük. Maga az élmény pozitív volt, azért jót dumáltunk :D
2019. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Tudod mennyi esély van a lottó ötösre? Több mint 40.000.000 az egyhez. Épp ezt játszod. És mindenki ismer valakit akinek bejött... De a maradék 40.000.000 vakrandi csalódás.

Romantikus és vágyálmokkal teli a várakozás, de nem az élet nem mozi. Nem baltás gyilkos lesz (legalább is reméljük), csak egy unalmas, ronda és esetlen srác, akin amúgy keresztűl néznél az utcán. Kínos lesz és rohadt nagy csalódás.

2019. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én akartam ezt, a pasi beszélt rá, suli utánra beszéltük meg, és természetesen nem várok semmit, ha úgy lesz akkor nem is szólítom meg, neki is úgy mondtam, hogy leginkább el sem megyek, vagy ha elmegyek akkor ha nem fog tetszeni meg sem szólítom
2019. okt. 15. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vak randim volt nem lett 2. Randi egyikből sem
2019. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A te hozzáállásod maga a horrorsztori.
2019. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bármi lehet belőle.
2019. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer volt vakrandim. A lány tetszett, csak sajnos én nem kellettem neki.
2019. okt. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmentem, de nem lett belőle semmi

Első látásra se jött be a srác, oda se mentem

(jelzem,előre megirtabeki, hogy lehet el se megyek, vagy ha el is megyek, nem biztos hogy odamegyek hozza)

2019. okt. 17. 23:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont helyette ugyanott megdicsérték a combom és a hosszú lábaim, és mikor elmosolyogtam magam akkor a nevetésemet dicsérte meg aztán meg a szememet emelte ki egy random idegen, és ezzel kárpótolt
2019. okt. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!