Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik ingyenes társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ingyenes társkeresőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sose társkeresőztem még, és kíváncsiságból szeretném elkezdeni. Ha párt nem is, de egy két érdekes ismerőst/barátot találok, már megérte. Ha többet is, az csak plussz.


Tinder, badoo kilőve, olyasmit szeretnék, ahol egy fotónál és 50 karakternél többet látnak egymásból a felek.

a legjobb az lenne, ha csak a már regisztráltak láthatnák a profilomat, az elsőtalálkozás.hu-n és a párom.hu-n kb mindenkinek nyilvánosak az adatai.

Félreértés ne essék, nem szégyellem, hogy regisztrálok, mindössze nem akarom, hogy ellopják a képeim és visszaéljenek vele, vagy ilyesmi.


2020. ápr. 27. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Semelyiket, próbálj meg inkább élőben ismerkedni. Én is ezt fogom tenni.


A netes társkeresőkkel nekem eddig csak negatív tapasztalatom van, úgyhogy se Tinder, se Badoo semmilyen oldalra nem megyek fel többé.

29/N

2020. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
Rosszlányok.hu a keresés ingyenes és tuti hogy találsz megfelelő lányt! Nyilván a randin kell rá költeni de biztosan megtérül a dolog, nem lesznek negatív elmenyeid!
2020. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy férfi vagyok? :)
2020. ápr. 27. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
A rosszlányokon leszbikus is vannak.
2020. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
35%
Elemzést, természetesen ott találsz fiút is megfelelőt de sajnos arra is költeni kell a randin! Viszont nem lesz negatív élmény
2020. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nőként meg minek társkereső? Komolyan nem értem. Ennyire vidéken élsz vagy ennyire komolyan veszed a karantént?
2020. ápr. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ti ezt úgy képzelitek el, hogy a nőket állandóan jobbnál jobb pasik rohamozzák, és nekünk csak választani kell.

Ez a valóságban nem így van.

Az emberek nem képesek szemtől szembe kommunikálni manapság.

Szórakozó helyen leszólitanak egyéjszakást keresők, részegek, de nem éppen ilyet keres szerintem egy normális nő.

2020. ápr. 28. 07:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szórakozóhelyen kell ismerkedni.
2020. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert hol ismerkedjen az ember?


Sportolok, járok edzőterembe és futni.

Ott nem fog senki ismerkedni, izzad az ember, szarul néz ki, kiköpi a tüdejét.

Járok nyilvános helyekre, boltba, ruhaboltba, könyvtárba. Az ilyen helyeken sem fognak odamenni egymáshoz az emberek, mindenki a maga dolgával törődik.

Van hobbim, de az se olyan ahol sok emberrel találkozna az ember.

Nem mondom, hogy nem lehet ezeken a helyeken találkozni olyanokkal, akikkel lehetne valami, de kicsi az esély.

Ha le is szólítanak nőket, nem csak engem, garantálom, hogy nem olyanok, akikkel szóba szeretnénk állni. 20 évvel idősebbek, etnikumok, stb. Ők valamiért elég bátrak ebben.

Ez nem csak az én tapasztalatom, hanem rengeteg szingli nőjé.

2020. ápr. 29. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a Tinderben, meg a Badooban gondolkodom, tudom, hogy f-s oldalak, de egy próbát mondjuk megér...

Adok ennek a tinderesdinek fél évet, aztán ha addig nem jut össze még egy beszélgetés sem, akkor valami nagyobb hiba is van bennem.

20F

2020. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!