Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy helyesebb arcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy helyesebb arcú, aranyos, kedves barátnőt. Fent vagyok társkeresőkön. Viszonylag jól nézek ki, de azt tapasztalom, hogy minden ilyen lánynak "valamiben különleges" fiú kell, én viszont elég hétköznapi vagyok. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerezz egy huskyt.
2020. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kellene olyan barátnő, aki a fehér huskyd (behelyettesíthető bármi más "érdekesnek" nyilvánított dologgal) miatt tart érdekesnek?

Elég sekélyes kapcsolat lesz az.

2020. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A husky csak poén volt természetesen.


Arra próbáltam utalni, hogy a helyesebb lányok iszonyatosan sok üzenetet kapnak és bőven válogathatnak a rengeteg típusú férfi közül. És általában nem a hétköznapiakat (akikből a legtöbb van) választják, hanem azokkal szeretnek ismerkedni, akik valami miatt különlegesebbek, mint a "tömeg".

2020. ápr. 27. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ezen görcsölni. Nincs szótári meghatározása a különlegesnek. Lesz valaki, akinek te leszel majd az. Úgy ahogy vagy, bármi trükk nélkül.
2020. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%
A nők nem egy "valamiben különleges" férfit akarnak, hanem egy rendkívülit, külsőre mindenképp top-kategóriás férfit. Ha nem tudsz külsőre bekerülni valahogy a legjobb 1-2% közzé, tök fölösleges pazarolnod az idődet a társkereső oldalakon.
2020. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!