Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy helyesebb arcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy helyesebb arcú, aranyos, kedves barátnőt. Fent vagyok társkeresőkön. Viszonylag jól nézek ki, de azt tapasztalom, hogy minden ilyen lánynak "valamiben különleges" fiú kell, én viszont elég hétköznapi vagyok. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj különlegessé.
2020. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz az első válasz. :D
2020. ápr. 27. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen más választ vársz?

Mindenkinek a "helyesebb arcú, aranyos, kedves" lányok kellenek, bőven tudnak vàlogatni.

Bízz a szerencsében, öcsém!

2020. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél unalmas. Keresel egy érdekes hobbit, ennyi.
2020. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
pózolj új nagy audi mellett, vagy tengerparton. Rögtön izgalmasabb leszel.
2020. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értelek titeket, de az, hogy szeretek néha futni, biciklizni, sörözni, találkozni a haverokkal, nyáron utazgatni stb., ez nekik nem elég. Ez nekik túl hétköznapi.


Vásároljak egy hófehér husky kutyát vagy kezdjél el szörfözni, hogy elég különleges legyek a mai lányoknak? :D

2020. ápr. 27. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
nem a hobbitól leszel különleges, hanem a személyiségedtől és kisugárzásodtól.
2020. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne társkeresőn keresd
2020. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Ne izgulj, ők maguk se tudják hogy mit keresnek. Majd 40 évesen talán rájönnek, vagy egy új audi fényezésén megcsillan számukra a szerelem.
2020. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
A magyarázat az, hogy fantáziátlan vagy, és eléggé szűkre szabott, egyhangú kis világod, igényszinted és személyiséged van. Jól sejtem, hogy te a kockázatkerülő emberek sorát gyarapítod kérdező, és úgy általában nem túl sok minden érdekel vagy hoz izgalomba, kérdező?
2020. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!