Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nagyon libidó romboló, ha egy férfi oldaltáskát hord?

Figyelt kérdés

Gondolok itt tarsolyra, tudjátok veretes tarsoly, bőr oldaltáska népi motívumokkal stb.

Mindenhogy gáznak tartjátok? :D



2020. ápr. 25. 23:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%
A veretes bőr tarsoly szerintem már önmagában is gáz. Férfi szemmel is.
2020. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az oldaltáska igen, a tarsoly nem.
2020. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a veretes tarsoly és amit #10 írt ugyanannyira gázul néz ki. Az öltöny+ing+nyakkendő kombóhoz az aktatáska illik.

[link]


Felőlem mindenki hordja azt, ami neki tetszik, majd én eldöntöm, hogy tudok-e vele azonosulni. A tarsollyal kapcsolatban inkább a hozzá tartozó mentalitás zavar (nagymagyarország, vesszen Trianon, Kárpátia, turulmadár).

2020. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem is feltétlenül az ideológia miatt, hanem amúgy. Ha öltönyös a férfi, akkor hordjon aktatáskát. Egyébként pakoljon zsebbe szerintem.

Esetleg ha sok cucca van, egy nem túl figyelemfelkeltő hátizsák oké.

2020. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Az öltöny+ing+nyakkendő kombóhoz az aktatáska illik."


Ha megnézed annak az aktatáskának is van vállpántja, csak le van szedve róla... De ott a gyűrű a rögzítéshez.



Egyébként az aktatáska persze mindenkinek a rögtönzött válasza, mert ez ilyen ha öltöny akkor aktatáska, de rengeteg másfajta táska létezik, és amikor nem akarod kézben hurcolni, amikor nincs szükség ekkora méretre, akkor egy small messenger jobb választás


(amúgy szerencsére nem a klasszikus kocka aktatáskát linkelted, mert az már túl formális egy business casualhoz pl)

2020. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15 szerintem nem az a lényeg, hogy vállra akasztva vagy kézben hordja valaki, hanem maga a táska alakja, stílusa, anyaga. Simán hordanak hasonló bőr aktatáskát sima elegánsabb, hétköznapi viselet mellé is (mondjuk ing, vászonnadrág, bőrcipő), egyetemen a fél évfolyamom ilyesmi táskákkal jár. Ha képben kell kifejezni, akkor az alábbi képen az aktatáska a bal oldali pasihoz illik, a fura sportos tarsoly pedig a jobb oldalihoz (nem nézem a sorozatot, nem ismerem a karaktereket):

[link]

2020. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

16: egyetértek!


Viszont az egész onnan indult, hogy valaki szerint bármilyen válltáska egy férfin libidó romboló (ahogy fogalmazott, női retikül). Ez azért erős mondás így.

2020. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%
Ez a mélymagyarkodás az, amitől nemhogy leesik a libidóm, de a gyomrom is felfordul.
2020. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem nem ciki, de kérdés, hogy mégis milyen stílusú szereléssek hordja, meg mennyire népies, Tényleg van az a típus, amire ha ránézek, egyértelmű, hogy hungarista az illető, és az nekem nagyon nagy negatívum, mert nem olyan beállítottságú vagyok.


Ha nem annyira veretes, picike népi motívum van rajta, akkor meg az a kérdés, hogy visszaköszön-e valami hasonló stílus az öltözködésében, vagy ha nem, akkor nem üti-e a többit nagyon. Pl. pólóhoz-farmerhez-edzőcipőhöz vagy mondjuk termopulóverhez nekem egy ilyen elég furán hat. Mígy egy sima fehér ing. bőrcipő kombinációval már stílusosabb, önazonosabb.

2020. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

19 vagyok: itt a fehér ingesnél nem az öltönyre gondoltam, az öltönyös verzióhoz tényleg nem passzol.


Amúgy a 10-es által linkelt sem passzol ahhoz a szereléshez, ami a képen van... egy hasonló, mondjuk bőrből már elfogadhatóbb lenne, ez öltönyhöz túl sportos.

2020. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!