Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nagyon libidó romboló, ha egy férfi oldaltáskát hord?

Figyelt kérdés

Gondolok itt tarsolyra, tudjátok veretes tarsoly, bőr oldaltáska népi motívumokkal stb.

Mindenhogy gáznak tartjátok? :D



2020. ápr. 25. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem inkább a "nagy magyar vagyok" üzenet lenne libidó romboló.

Majdnem mindegy nekem mit hord a férfi amíg stílusában illik a többi kiegészítőhöz és az adott férfihoz de a szélsőségeket nem szeretem. Egyszerűen nem tudok azonosulni velük.

2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Najó, de akkor ami nem olyan hivalkodó. Csak tényleg oldaltáska méretű, kicsi népi varrással semmi verettel.
2020. ápr. 25. 23:18
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Az összkép a lényeg. Elvileg a bajusz is már gáz, de van akinek jól áll, pont így az oldaltáska is. Sőt, volt akinek a szandál-zokni is jól állt, az összkép számít
2020. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Az én libidóm nagyjából bármilyen férfi ridikültől mínuszba vált.
2020. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Ez gáz nekik, mint látod. Ha retikült hordanál, vonzalmat éreznének. 🤪
2020. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Ha férfias a férfi, akkor ez úgyis egy jó pontnak és érdekességnek tűnik. Viszont ha férfiatlan, gyerekes, akkor azon nem javít ha nincsen táskája, és erre büszke, inkább nevetséges.
2020. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy sima csatos bőr. Az ideológiai képzettársítás miatt libidóölő libsi nőknél. Amúgy meg ugyan olyan kiegészítő, mint egy texasi g@cinagy, csicsás övcsatja vagy veretes koronggal ellátott zsinórnyakkendője.
2020. ápr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond,
2020. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Ez az igazi NAGY magyar virtus...


"Jáj, lányok, titeket zavarna veretes, magyarkodós táska?"

"Igen"

"Oké, akkor nem hordom, csak egy kicsit visszafogottabbat, egy apró magyarkodós hímzéssel, amit észe sem venni"



És még csodálkoznak a legkeményebb turbó magyarok, hogy kiröhögik őket. Ebbe aztán beleálltál öcsém keményen :))))

2020. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

" Az én libidóm nagyjából bármilyen férfi ridikültől mínuszba vált."


Könnyű az embernek, amíg csak olyan pasikat ismer, akik még iskolatáskát hordanak...


De zakó/ing mellé már nem igazán lehet felvenni, egy kis messenger meg jó választás, ha valamit el kell vinni, és nem akar az ember úgy kinézni, testőrnek kinézni, hogy a belső zsebében 15 centit dudorodnak a kulcsok, igazolványok, miegymás :)


[link]

2020. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!