Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti mit gondoltok az olyan férfiről aki mindig az autójával nyáladzik mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés
Jó szép autó de már idegesítő.

2020. ápr. 25. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, és éretlen
2020. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok szoktak az autóikkal felvágni, akik mással nem tudnak. Ha lenne 2 diplomája, sok pénze, esze, vagy intelligenciája, azokkal is felvághatna. De mivel csak a kocsija van, így ezzel vagánykodik.
2020. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, gyerekes. Nem nekem való.
2020. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még olyan 18-20 éves korig elmegy, amikor tényleg ritka és újdonság, ha valakinek saját autója lesz. Ha utána is bele van b#zulva a kocsiba, akkor az már elég gáz.
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Csak azért csinálja mert kicsi a répája.
2020. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Keress egy olyan férfit, akinek nincs kocsija. Problem solved :)
2020. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan ott tartok, hogy a kocsi lesz kizáró ok... Komolyan elegem van az ilyen vadbarmokból
2020. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hogy... pasi.

Amúgy nem példa nélküli, hogy a férfi jól keres, több diplomája van és a kocsi a "kicsikéje".

Én már fel sem veszem amikor egy férfi társasággal vagyok és egyszerre sóhajtanak fel egy gyönyörű járgány láttán. Valaki jobban autós, valaki kevésbé.

2020. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt, hogy semmi más értéke nincs az életében. Semmi mással nem tud felvágni: se az eszével, se a kedvességével, se a romantikájával, se a szexszel, csak a kocsijával. Kiábrándító.
2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó és hasznos, ha valakinek van jogosítványa és autója, viszont az autók túlzott szeretete nem normális. Baromira idegesítő, mikor egy pasi az interneten állandóan a kocsikat nézegeti meg akárhova megyünk mindenhol ah azt nézd milyen jó kocsi...

Nekem unokaöcsém ilyen és halálra idegesít vele. Már az apja is mondja, hogy ne mindig a kocsikat nézze meg mutogassa az interneten, hanem már valami jó csajt is mutogathatna. Ráadásul van autója már a negyedik mióta meg van a jogsija tehát én sem értem, hogy márvan saját kocsija és miért nézegeti állandóan azt, miért nem azon van, hogy keressen magának egy normális párt.

2020. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!