Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy közel 30 évesen nincs senkim, és úgy érzem egyre kevesebb az esélyem?

Figyelt kérdés
Barátaim már kb 2 van, szóval baráti társaságok keresztül esélytelen, hogy legyen valakim.neten próbálkozok de nehéz
2020. ápr. 24. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajj de el vagy keseredve, pedig nem olyan vészes ez a helyzet. ☹️


Koncentrálj a hobbikra, karrierre. Ha mész egy tanfolyamra pl, ott szerezhetsz több barátot.

2020. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

#1


Pontosabban felszínes emberi ismerősöket szerezhet, akik le se szarják a hobbin kívül. Sok ilyen ismerősöm és kollégám van.

2020. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan fogadtad el?
2020. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De Edricus!

Ha azt mondom neki, hogy igen kérdező, reménytelen az életed, jobb lesz ha megölöd magad, azzal segítek rajta? Attól hogy neked ez az ismerkedési forma nem jött be, nem kell elvenni másoktól a maradék életkedvüket. Van akinek bejön.

2020. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért lenne egyre kevesebb az esélyed?
2020. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy fogadd el, hogy nincs más választásod.
2020. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el... hanem tegyel az erdekeben, hogy ez valtozzon. Semmi nem fog magatol valtozasnak indulni , meg akkor sem ha amugy egy ertekes, es dekorativ, megnyero ember vagy... A negy fal kozott senki nem fog rad talalni.. tapasztalatbol mondom.
2020. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy érzem. 33 éves vagyok. Soha nem volt egy normális kapcsolatom. Nem is lesz. A különbség, hogy én nő vagyok.
2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kornikus00 ***** válasza:
0%
Útolsó: ha nő vagy és ez a problémád, akkor nálad vagy mentális probléma állhat fent, vagy ronda vagy, vagy egy mázsatíz a súlyod, ha tévedek, akkor mentális problémád van. Olyan nőnek nincs kapcsolata, aki nem is akar.
2020. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!