Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az elfogadni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az elfogadni ha nem tudok társat találni, de már nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Nem akarok mindig egyedül lenni, meg szeretnék majd feleséget és egy-két gyereket is. De nem tudok párt találni. Sosem volt ezért már így is lemaradva érzem magam.
2020. ápr. 23. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, majd megszokod a magányt.
2020. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne fogadd el. Ha tényleg szeretnéd ezeket akkor próbálkoznod kell mert másképp nem fog menni. Esetleg gondold végig hogy mi lehet az oka hogy még nem sikerült és próbálj azokon a dolgokon változtatni
2020. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elfogadni. Nekem is nehezen megy.Nincs más lehetöségünk!31f
2020. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elōbb tisztázni kéne, hogy mi a kérdés. Valóban beletörōdni akarsz, vagy változtatni a helyzeten?


Felkéne mérni a helyzeted, mi okozza a sikertelenséget? Valóban olyan reménytelen ügy, vagy csak te reagálod túl? Mik a konkrét akadályok, illetve lehetōségek? Ezeken szoktál gondolkodni? Vagy csak az üres rinyálás folyik?

2020. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele ha hátradőlsz és úgy vagy vele hogy "reménytelen eset úgy sem lesz semmi bele kell törődni" és nem is teszel semmit akkor biztosan veszett ügy. De ha teszel érte akkor már a lehetőség ott van.

19 éves koromig nem volt egyetlen egy barátnőm sem és kezdtem már én is beletörődni hogy ez a sorsom és amikor a legkevésbbé számítottam rá akkor jött a lehetőség. Tehát sosem tudhatod

2020. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!