Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy nekem sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nekem sosem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg. Emiatt elég sok nehézség ér az életben. Leginkább az hogy nincsenek barátaim, és barátnőm sem volt soha. Szeretnék párkapcsolatot, úgy érzem hogy ha már megismernék valakit utána már minden jól menne, csak az ismerkedés az amit lehetetlennek érzek.

Nagyon azt érzem hogy nekem sosem lesz senki. Pedig szeretnék családot is majd. De egyedül élni egész életben rossz lehet.


2020. ápr. 21. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: te döntöd el.
2020. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb napi 5 ilyen kérdés van. Mindre ugyanaz a válasz: ha akarsz valamit, tegyél is érte.
2020. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nehéz eset az biztos. Én ugyan ilyen vagyok bár nekem 1-2 barátom azért van. Első (és eddig egyetlen) barátnőmmel 19 évesen jöttem össze. Szerencsém volt mert bejöttem neki és látta hogy félénk vagyok meg zárkózott szóval ő kezdeményezett, ráadásul sokat is tudott beszélni úgyhogy miután picit feloldódtam utána minden ment szépen.

Próbálj meg olyan helyzetbe kerülni ahol van lehetőséged ismerkedni vagy "gyakorolni az ismerkedést". Én pl. ha iszok valamennyit utána vagyok annyira közvetlen mint más alapjáraton és úgy könnyebben megy. Vagy amit még szoktam csinálni hogy próbálok neten ismeretlenekkel ismerkedni. Persze ez más mint élőben mert itt nem vagyok szégyenlős stb. de kezdetnek talán nem rossz. Esetleg próbéld meg ezeket hátha segítenek

2020. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!