Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Mennyire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyire érdemes rámenősnek lenni?

Figyelt kérdés

Decemberben ismerkedtem meg egyetemi programon egy lánnyal (ország másik feléből), mondtam neki hogy még szívesen beszélnék vele. Nekem sok dolog közbejött de ő írt március elején és beszélgettünk pár hetet folyamatosan. Ez leginkább szakmai volt és azt vettem észre hogy feldobáltam sok témát de ezekre alig reagált, 1-2 üzenetben vagy mondatban max, nem lettek ilyen órás beszélgetéseink chaten. Ha abbamaradt a beszélgetés pár napra általában ő keresett, videón már órákat beszéltünk, ugyanakkor volt hogy pl beszéltünk zoomot, de elfelejtette, a következőt meg lemondta mert "dolga lett".

Eddig mindegyik kapcsolatom indulásánál egyértelmű volt a kölcsönös érdeklődés és vele ez nincs meg plusz neten se ismerkedtem még és testbeszéd nélkül nagyon nehéz kitalálni mit akar. Szerintetek hogy jöjjek rá, hogy csak egy szakmai ismerkedés-barátkozás ez nála vagy több? Beszéltük hogy találkozunk ha valami programra megyünk a másik városba de azok meg nem voltak a járvány miatt. Tetszik, de nem szeretném elijeszteni se ha nem akar többet, mert akkora igényem nincs most egy kapcsolatra.

22/F/L


2020. ápr. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Volt pár kapcsolatom 31 éves férfiként, egyszer voltam rámenős, mikor az exem megcsalt és elhagyott. Megpróbáltam visszaszerezni. Írtam neki 2 kedves smst, meg két levelet tettem a postaládájába (szerelmes). Bement a rendőrségre, feljelentett zaklatásért. Behívattak elbeszélgetésre, órákon át tortúra volt. Szerencsére nem lett semmi a dologból, mert látták, hogy be vagyok carva és nem vagyok olyan. De azóta nővel nem beszéltem (2 éve), kerülöm mindegyiket nagyívben. Mind beteg egytől egyig.
2020. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Rég szar, ha valamit erőltetni kell
2020. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fájdalmas igazság: Mivel nem a lovagkorban élünk, a nők nagyon kicsi része, aki semmiképp se kezdeményez.


Az összes többi ha igazán bejön neki egy férfi, akkor jelét adja, kezdeményez, aktívan írogat.


Csak mivel általában azok a férfiak váltják ki náluk ezt az érzést, akik csak darab húsnak használják őket, ezt te sokszor egy élet során sem tapasztalod meg.


Kérdés, hogy a saját erőből elért egzisztenciáddal akarsz-e barátnőt vásárolni, mert ennyi erővel fizetős lányhoz is mehetsz és ott fix és előre letisztázott a költség.


Ha meg szexuálisan vonzó vagy számára, akkor ne higgy semmilyen kamunak. Ha az ismeretlen srácnak a szórakozóhelyen tudja osztogatni a bájait, akkor érted is meghozhat ennyi "áldozatot". A szó elszáll, a tettek beszélnek...

2020. ápr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem szabad futni egy szekér után ami nem vesz fel! - Szól a mondás is
2020. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!