Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes férfi létemre rámenősn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes férfi létemre rámenősnek és kezdeményezőnek lennem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen érdemes kezdeményezni, de ne nyomulj semmi képen!
2013. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kezdeményezőnek érdemes, de rámenősnek annyira nem.

De persze hogy kezdeményezz, nemár hogy majd a nőknek kelljen felszedniük téged..

2013. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem furcsa, hogy egyetlen nő sem szedett fel huszonév alatt. Ez valószínűleg azért lehet, mert nem vagyok eléggé jó pasi, de ennek tudatában is érdemes egyáltalán kezdeményeznem?
2013. febr. 28. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem,miért van ennyi puhap*cs ?


Te vagy a férfi,neked KELL kezdeményezned. Egy nő sosem fog felszedni csak úgy magától. Mégis mit vártál ?

2013. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Manapság rengeteg a kezdeményező lány is, viszont én egy ilyennel se futottam össze. :D

Ha beszólogatnának, hogy de jó pasi vagyok, és adjam meg a számomat, látnám értelmét annak, hogy kezdeményezzek jómagam is.

2013. febr. 28. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
-.- de csillámfaszláma vagy kérdező. AZONNAL MENJ puafestival.com/forum
2013. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,kezdeményezz,Te vagy a férfi!Viszont rámenős ne legyél,az már taszítónak számít.Az udvarlást pedig ne a csajoktól várd el,az a feladat Rád vár.Ha tetszik egy nő,igenis jelezd felé,merd kimutatni!A férfiasság itt kezdődik.
2013. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt még eddig nem árultam el, hogy 24 éves vagyok. Az a tény, hogy ennyi idősen sose voltam nővel, eléggé hátráltat.
2013. febr. 28. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha magabiztosságot sugárzol akkor nem lesz gond 24 évesen csak menni fog!
2013. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

,,Ha tetszik egy nő,igenis jelezd felé,merd kimutatni!A férfiasság itt kezdődik."


Belegondoltam, hogy ezt konkrétan sose mutattam ki senki felé. Nem hogy randizni nem hívtam senkit jó ideje, de telefonszámot se kértem el egy lánytól sem. :D

2013. febr. 28. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!