Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak a legidiót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a legidiótább nőket érdekli az, hogy egy férfi mennyire kigyúrt vagy izmos?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy a normális nők akik elég szépek tojnak arra, hogy egy férfinek mennyire kidolgozott a teste, és tényleg csak azokat érdekli akiknek elég rossz az érzelmi intelligenciájuk.
2013. febr. 27. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2013. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintetek is csak a legidotabb ferfiakat erdekli az, hogy egy no mennyire sovany vagy mekkora melle van?
2013. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább a komolytalan, felszínesebb embereket foglalkoztatja szerintem, meg a fiatalabb, tizenéves korosztályt, amikor még "menő", ha helyes pasijuk van. Egyébként van abban valami, amit mondasz, viszont én nem tartom elfogadhatatlannak, ha valakinek külső igényei is vannak a másikkal szemben.
2013. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy i kimaradt lol
2013. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes téma. Mostani párom ki van gyúrva rendesen.. És gyakran "kineveti" az exeimet, mert előtte az összes pasasom kicsi volt, egyikük pl betegesen sovány. Mindig kérdezi, hogy hogy volt hozzá gusztusom ha még csak nem is voltam szerelmes? ..hát úgy, hogy szerettem és elfogadtam olyannak, amilyen. :) nem az számít egy kapcsolatban, hogy kinek mekkora a bicepsze.

Persze, tetszik hogy a páromnak jó a teste, de ha nem lenne az, akkor is ő volna a szerelmem!

2013. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 11:07

A nagy mell előny, de nem az a döntő szempont. Ráadásul van aki a kicsire esküszik.

2013. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Hát azé‘ elég sukuknak fontos... A többiek meg vagy pénz vagy makulátlan jellem orientáltak... Mindegy is átlagemberként sokra nem mész...
2013. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az érdekelje mennyit tesz meg a férfi hogy izmos legyen nem azt hogy mi lesz a végeredmény. Sajnos van akinek nem olyan a testalkata.
2013. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak azert irtam, mert ez megint egy provokative kerdes. Nyilavnvaloan, az aki torodik a kulsejevel is, sokkal vonzobb mindket nembol, mint aki elhanyagolja magat. Es nem az extrem esetekrol beszelek!
2013. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASOT ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvannak az igényei, ha neki kigyúrt kell akkor kigyúrt kell, ha neked meg karcsú lány kell akkor karcsú lány kell.
2013. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!