Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a hosszas szemkonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a hosszas szemkontaktus ferfi es no kozott?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
vonzalom jele...
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tetszenek egymásnak, és ki akarnak egymással kezdeni. Én is így ismertem meg a férjemet egy szórakozóhelyen, és azóta 2 gyerekünk van:)
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus flörtölés, amiből még bármi is lehet.
2013. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden esetben jelent kölcsönös vonzalmat. Én például csúnya fiú vagyok, egy szép lány a képembe mondta, hogy nagy orrom van és kinevetett.

Ennek ellenére volt már olyan, hogy egy csaj végig engem bámult buszon, de mivel ronda vagyok én nem tetszhettem neki, szerintem a ronda fiúkkal is így szemeznek sokáig, mert megbabonázza őket a szörnyszülött rondaság látványa. Aztán meg majd a barátnőinek elmeséli, hogy képzeld milyen ronda srácot láttam buszon. Jókat nevetnek és móka megy egész este. Ilyen ez.

2013. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!