Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak a legidiót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a legidiótább nőket érdekli az, hogy egy férfi mennyire kigyúrt vagy izmos?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy a normális nők akik elég szépek tojnak arra, hogy egy férfinek mennyire kidolgozott a teste, és tényleg csak azokat érdekli akiknek elég rossz az érzelmi intelligenciájuk.
2013. febr. 27. 11:02
1 2
 11/16 ivilicious ***** válasza:
így van
2013. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. A legnormálisabb nőket is csak a külső érdekli. Bár sztem az arc meg a magasság fontosabbak nekik.
2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem az a lényeg ki mennyire van kigyúrva...
2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos sovány vagyok és még alacsony is. Jártam konditerembe, amíg anyagilag megtehettem, de sajnso, ha ezt komolyan csinálja valaki, akkor annak pénzesnek kell lennie, mert nem olcsó mulatság. Sajnos csak 2kilót tudtam felszedni, de mióta abbahagytam az is lement már. Sokan azt hiszik én egy nem mozgó, semmit nem evő kis giliszta vagyok, pedig a mai napig edzem otthon és ha nem is növesztettem nagy izmokat, de szálkás formám azért van, csak ez kevés a mai csajok igényeinek, ha nem látszik a nagy tömeg mögötte. Engem például lenyomizott már pár csaj, úgy látszik sehol sem találni olyat, akinek a jellemem számítana, egyszerűen nem tudtan túltenni azon, hogy alig vagyok 53kg és, hogy a magasságom sem éri el a 170centit. Sajnálom, hogy egy ilyen felszínes világba születtem. Legutóbb egy csúnya rcú lány utasított el, pedig én adtam neki esélyt, mert nekem a jellem jobban számít, mint a külső, de ő neki jobb pasi kell.
2013. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

F@szt :D

Ne a gyk alapján vonj le hosszútávú következtetéseket.

Mert ez alapján a 20 fölötti férfiak 80%-a szűz lenne. 75%-a foreveralone. A nőket sosem érdekelné a pénz és a külső, kizárólag a belső értékek. De minden 14 éves terhes lenne...


Tapasztalatból mondom, hogy rengeteget számít. Van, hogy nem vallják be, de akkor is számít. Szex közben imádják az izmokat simogatni, taperolni, belemarkolászni. Ha odamész jó kiállással egy lányhoz, akkor sokkal könnyebben elkezd veled témázni, mintha egy aszott kis nyomorék vagy.


Az is más kérdés, hogy a legtöbb gyk-s nő szerint ez egy átlagos test:

[link]

Pedig azért ebben is 2-3 évnyi edzésmunka benne van.

Pedig a nagy átlag azért ez:

[link]

[link]


Na azokról egyből lejön, h max a vágy van meg nekik arra, h lássanak egy férfit meztelen...

2013. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolso, amire azt mondod, hogy 2-3 ev edzes, az az exemnek zero edzes mellett volt! Egyaltalan nem jart edzoterembe, de a fizikai munkat nem vetette meg, pl segitseg a favagasban a szomszedoknak, ilyesmik.
2013. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!