Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes férfi létemre rámenősn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes férfi létemre rámenősnek és kezdeményezőnek lennem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Egy FÉRFI ilyen!!!

Ki más legyen határozott és kezdeményező,ha nem a FÉRFI??

Elvileg ő a családfő / lesz a családfő, ő védi meg a családját!

Egy NŐnek (általában) olyan férfira van szüksége,akire támaszkodhat,aki vigyáz rá! Ezt úgy nem lehet,ha a nő a domináns és a férfi meghúzódik a háttérben..


Komolyan sajnálom,hogy nincs katonaság, vagy nem köteleznek mindenkit sportra vagy valamire... sokat segítene!

Én ugyan lány vagyok,szóval kicsit más,de a lényeg ugyanaz: gyerekkoromban annyira visszahúzódó és félénk voltam,hogy egyedül nem mertem olyan helyre menni,ahol nem ismertem senkit,de aztán erőt vettem magamon és elmentem egy küzdősport edzésre..a mai napig csinálom és biztos,hogy e miatt vagyok ma már sokkal nyitottabb, nincs semmi problémám az ismerkedéssel, és már az sem gond,hogy levezessek egy edzést,holott utáltam mindig is mások elé kiállni..de már nem félek a dologtól :)

Szóval hajrá, a sport jóó!!!

2013. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!