Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, miről lehet felismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miről lehet felismerni azokat a nőket, akik benne vannak hosszantartó szexkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

A szexpartnerkereső oldalakon (már amelyik nem kamu vagy annak álcázott prostis oldal) csak selejtek, trollok és szintén hirdetős prostituáltak vannak, illetve még párok, akik többnyire nőt keresnek harmadiknak


Ami logikus is, hiszen normális, jó érzésű nő a környezetében is bármikor talál erre jelentkezőt, azt meg legalább ismeri és jobban van bizalom iránta, hiszen egy interneten megismert idegen lehet sorozatgyilkos is.


Főleg azokat a nőket kérdezném, akiknek már volt részük ilyenben, vagy jelenleg is szexkapcsolatuk van és nem is vágynak többre. Jól érzik magukat egyedül, függetlenül, szabadon, csak jó szexre van szükségük.


Főleg élőben (ahol nem kell másik 100 embert túllicitálnom különlegesebb, figyelemfelkeltőbb módon) hogyan, milyen módon kezdődtek nálatok ezek a dolgok? Ti kezdeményeztetek vagy a másik fél?


Ha utóbbi, akkor milyen módon alakult ki, hogy csak kizárólag szexkapcsolat legyen?


Nem szeretem kerülgetni a forró kását, ugyanakkor diszkrétebb és normálisabb vagyok annál, minthogy idegen embereknél néhány mondat után rátérjek a szexuális témákra.


Hogyan lehet úgy felhozni a témát, ami nem sértő és hamar kiderül, hogy az illető nő szeretne-e ilyen kapcsolatot?


(Akár privátban is jöhet a válasz, ha nem szeretnétek, hogy a sok itteni funkcionális analfabéta troll megrohamozzon ajánlatokkal).



2020. ápr. 21. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyan oldalon ismerkedtem, ami erről szól. Ott általában mindenki házas vagy kapcsolatban él, és mindkét fél tudja, miért regisztrált oda, és mit keres. De sima beszélgetős oldalon is hamar rá szoktak térni a pasik a témára. Rákérdez, van-e valakim, elmondja, hogy neki igen, de hogy érdekelne-e így is. Simán felhozzák a témát, nem kertelnek.
2020. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért akar minden pasi szexkapcsolatot?
2020. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A többi férfit nem tudom, de én azért, mert gyereket nem akarok, lakótársat nem tudnék elviselni magam mellett, viszont az hiányzik, hogy legyen valaki, akivel vonzódunk egymáshoz, összebújunk, szeretkezünk, de egyikünk sem tartozik a másiknak elszámolási kötelezettséggel, hogy mit csinál, mit dolgozik, hova fekteti a pénzét és így tovább.


Mindkét fél szabad, nincs taktikázás és megfelelési kényszer meg elvárások.


És főleg nem akarunk irreleváns dolgokat összekombinálni. Megvan két ember között a kémia, vonzzuk egymást, mint két mágnes, mikor egymás szemébe nézünk, de együtt élve és megismerve egymást jobb esetben semmi közös témánk nem lenne, rosszabb esetben állandóan civakodnánk egymás elviselhetetlen rigolyái miatt.


Én inkább fordítva tudnám feltenni a kérdést, mi visz rá a mai világban egy embert arra, hogy önként feladja a szabadságát és függetlenségét és összekösse az életét egy másik emberrel csak azért, mert szexuálisan vonzzák egymást? És miért kell kényszeresen keresni a közös pontokat és csökkenteni a súrlódási pontokat (ártatlan dolgokra kell gondolni, egyik vegán, másik nem, egyiknek kutyája van, másiknak cicája, egyiknek ilyen zenét hallgat, a másik olyat és még ezernyi apró dolog)?


Nem egyszerűbb szabadon élni, levezetni a feszültséget a világ legegészségesebb és legszebb dolgával, a szeretkezéssel és mellette sokkal kiegyensúlyozottabban és elvárásoktól, görcsöktől mentesen élni az életet és ugyanannyi eséllyel ráakadni arra a bűvös igazira, akire annyi esélyünk van, mint a lottó ötösre?

2020. ápr. 21. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatra vágyó nők házasok. A többségük legalábbis az. Szóval fontos nekik a diszkréció, így nem igazán hirdetik magukat. Szexre meg 3 perc alatt találnak valakit. A szexpartner kereső oldalakon meg 90%-ban fizetős prostik vannak, vagy 50 éves bűn ronda nők. Ha ilyen célra keresel nőt, akkor kizárólag csak az ismeretségi körödben tudsz találni. Vagy esetleg olyan nővel beszélgetsz, aki házas, de rossz a szexuális élete. Kicsit beszélgettek, a nő rájön arra, hogy alkalma nyílna egy kis változatosságra, így lehet hogy belemegy. Kb. ennyi. Nem kell ezt túlgondolni.
2020. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy, kerdezo? Amit leirtal igenynek, az tobb szexnel.

Hosszabb tavon valaki tobbet fog akarni, lehet, hogy pont te leszel az. A masi meg, hogy az egyiknek nagy valoszinuseggel igenye lesz arra elobb-utobb, hogy uj szakaszba lepjen az elete. Ha nem is a masikkal, de massal at fog lepni es annyi ennek.

2020. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy emberek idővel változnak, de ez is csak egy újabb indok a szexkapcsolatra a normál kapcsolattal szemben.


Én biztos ezen a téren nem fogok változni, hiszen 15 éves korom óta így gondolkodom, nem lelki sérülés eredménye a dolog. Egyszerűen így látom jónak.


De nem fogok meglepődni rajta, ha egyszer azt mondja az aktuális partnerem, hogy mostantól neki ez így nem oké, mert megtalálta az igazit, akivel új szintre lép.


Az is elképzelhető, hogy ha valami üzleti dolog miatt külföldre költözöm, akkor én mondom azt, hogy vége. És nincs itt sem az a macera, mint egy párkapcsolatnál, hogy most menjek vagy ne menjek, meg távkapcsolat, videotelefon.


Ezért is lenne jó, ha több nő lenne benne szexkapcsolatokban. Vagy könnyebben rájuk lehetne akadni, mert ha valami miatt vége lesz az egyiknek, nem kéne olyan sokáig keresni.


32 éves vagyok. És kevés dologban vagyok ennyire biztos, mint ebben.

2020. ápr. 21. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A szexből gyerek van meg kötődés... Ezért a szexkapcsolatot nem létezik hosszú távon. A szex nem kikapcsolódás vagy szórakozás!
2020. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért az élet jó nagy irónia néha.


Pl teljesen mindegy, hogy te mit tervezel, ha egyszer az utadba kerül valaki, akivel egyszer csak többre vágysz mint pár alkalom és szex. Mert nem csak a szex jó vele, hanem a fejedben is sokat jár ha nincs ott, és egyre többet kérnél belőle. - mert lehet nem csak a szex a jó, de talán hasonlóképp is látjátok sokban a világot.


Nekem akkor lett a 8 éves kapcsolatom, amikor én is lehatároztam, hogy na most aztán nem kell kapcsolat, csak élni akarok meg nem akarok kötöttségeket.


Válaszolva is: az ember alapból társas lény, és legtöbbjük vállalja a kapcsolattal járó súrlódásokat ahogy fogalmazol, annak jó oldalaiért.

Így annak van igaza, aki a házas nőket említette, akiknél rossz a szexuális életük.

Kis részben meg nők is találhatók, akik nem feltétlen hosszú kapcsolatot akarnak ÉPPEN, x okból kifolyólag. ( Pl hosszú kapcsolat után). Szórakozó helyeken -ha lesz :))- érdemes ilyenekkel próbálkozni még.

2020. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!