Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan éreztétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éreztétek magatokat amikor fogytak körülöttetek a lehetséges megállapodás alanyai?

Figyelt kérdés

Közelebb a 30-hoz mint a 20-hoz azt tapasztalom, hogy a szebb, jobb, megbízhatóbb, tisztességesebb egyedülálló ellenkező neműek drasztikusan fogynak. (Hozzáteszem amúgy is keveset ismerek) Általában örömmel, vagy közönnyel fogadom a házasságukat, viszont a saját lehetőségeimet, életemet latolgatva igencsak rosszul érint. Azt érzem, lassan csak a "selejt" marad, beleértve akár saját magamat is.

Fél évvel ez előttig nekem is ez volt a terv, egy 3,5 éves kapcsolatban eljegyzés majd házasság, amikor a párom megcsalt és közölte, hogy valójában nem is vagyunk összevalók.


2020. ápr. 19. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg bizakodom, mert fél éve összejöttem valakivel, akiről úgy érzem, hogy tényleg az igazi.

De majdnem 29 évesen lettem szingli egy 8, majd 2,5 éves kapcsolat után. Akkor eléggé úgy éreztem, hogy a normális pasik tényleg mind foglaltak, sőt, leginkább házasok. De tényleg van jó pár olyan, mint a párom is, aki hozzám hasonlóan viszonylag hosszú kapcsolat után 3x évesen lett újra szingli. Szóval van remény, nyugi. Van még pár hozzád hasonló pasiban is:)

2020. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!