Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan éreztétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éreztétek magatokat amikor fogytak körülöttetek a lehetséges megállapodás alanyai?

Figyelt kérdés

Közelebb a 30-hoz mint a 20-hoz azt tapasztalom, hogy a szebb, jobb, megbízhatóbb, tisztességesebb egyedülálló ellenkező neműek drasztikusan fogynak. (Hozzáteszem amúgy is keveset ismerek) Általában örömmel, vagy közönnyel fogadom a házasságukat, viszont a saját lehetőségeimet, életemet latolgatva igencsak rosszul érint. Azt érzem, lassan csak a "selejt" marad, beleértve akár saját magamat is.

Fél évvel ez előttig nekem is ez volt a terv, egy 3,5 éves kapcsolatban eljegyzés majd házasság, amikor a párom megcsalt és közölte, hogy valójában nem is vagyunk összevalók.


2020. ápr. 19. 13:05
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

Màsokkal nemigen szoktam foglalkozni ilyen aspektusból az ismerettségi körömből.


Jó, be kell làtni, hogy fogynak a lehetőségek, de egyszerűen inkàbb elengedem. Egy ideig ezen rugóztam, és olyan indokolatlan mértékű stresszt okozott, ami az egyszerű mindennapjaimat is képesek voltak hazavàgni.

2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha vigasztal, 40 körül jönnek majd az elváltak :)
2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látom, hogy alakulnak a dolgaik, jön az összeköltözés, sokaknál az esküvő, a gyerek, tök jó, így van rendben. Azt is látom, hogy bármilyen szuper is a párjuk, én nem illenék vele össze, szóval nem "irigylem el" tőlük, nem is voltunk mi soha potenciális jelöltek egymás számára. Maga a jelenség frusztrál, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja a neki valót, én meg... hát én mindig csak végignézhetem ezt egyedül. De sokszor úgy érzem, hogy tulajdonképpen még ez is így van rendben. Nincs a világon, aki nekem való lenne, én sem illek senkihez. Nem azért, mert olyan különleges vagyok, vagyis de, különlegesen rosszul sikerült, elcs.szett példány. Igazából csak működik a természetes szelekció.
2020. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem mind1 milyen nemű vagy. Férfiként én azt érzem, hogy egyre több fiatal csajnak kellek 30 éves férfiként. Igaz, hogy a korombeli nők már sokan megházasodtak, de hát azok olyanok is amilyenek, már idősödnek. Engem meg az ilyen 20 éves hamvas lányok vonzanak, akiknek egyre jobban bejövök.
2020. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Annyira bírom amikor egy harmincas pasi a hozzá hasonló korú nőt már öregnek, lerobbantnak titulálja, míg magát az egekbe magasztalja.

Lehet,hogy egy 20 éves lánynak azért kell a 30 éves pasi mert az igényeit finanszírozza. Persze nem általánosítok.


Bármennyire kitolódik a házasságkötés/gyerekvállalás azért a fiatalok többsége a huszas éveiben megtalálja a társát.Később már nehezebb ismerkedni, a munkahely olyan közeg ahol már kevesebben vannak, és általában foglaltak, és ahogy a kérdező is írja a barátok/barátnők is párkapcsolatot alakítanak.


Ráadásul 30 éves kora körül már mindenki megunja a féktelen bulizást, szórakozást, komolyabb irányba fordul az érdeklődése.

2020. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem éreztem így. 30 körül ért véget egy hosszú kapcsolatom. A környezetemben sok ilyen férfi is volt, akinek véget ért a 20-as éveiben kezdődött első komolyabb kapcsolata. A férjem is épp egy 8 éves élettársi kapcsolaton volt túl, mikor megismerkedtünk. De pl. az öcsémnek is 30 körül ért véget az egyetemi kapcsolata. A férjem barátja 33 volt, szintén szingli.
2020. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, aztán ott vannak azok a pasik, akik 20-on évesen nem kellettek a lányoknak, 30 éves korára összeszed egy kis pénzt, meg vesz egy közepes kategóriájú kocsit, és elkezdi hajtani a 20 éves lányokat, akiknek imponál, hogy a pasi furikázza, étterembe hordja. Aztán a 3., 4. ilyen lány után jön, hogy minden nő pénzéhes, meg aranyásó, meg csak kihasználta őt.
2020. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Közelebb a 30-hoz inkább nőttek körülöttem az olyan emberek, akik alkalmasak bármi értelmesre. Komolyan, a húszas éveim elején kétféle ember vett észre tömegesen:a húszasok, akiknek többsége éretlen, komolytalan hülyegyerek volt, és a hozzám képest vének, azoknak is az a rétege, aki vagy szexmániás ostoba szarkupac volt és azért kellett neki "ropogós húszas", vagy pedig a szellemileg visszamaradottak, akik a korosztályukban labdába sem rúghatnak, ezért tévedtek a húszasok szintjére.


Egyáltalán nem élveztem, 17 éves koromtól 23 éves koromig nem is volt senkim. Aztán utána is egy kvázi barátommal jöttem össze, de a minőségi emberek és barátok rajta kívül csak 26-27 felé jelentek meg.

2020. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg úgy érzem még időben vagyok,de igen már áthaladtam a felezőn úgyhogy ketyeg a biológiai óra. Azért látom sok nő 30 felett szül vagy házasodik.

Jelenleg egy nagyon jó kapcsolatom van,bízom benne,hogy ő lesz az igazi.Ha vele vlaamiért szétmennénk akkor szerintem nagyon össze kellene magam szedni,hogy még esélyem legyen családalapításra.

De valóban szomorú látni,hogy már a "normálisabbak" megházasodtak,jó munka,baba,szép lakás stb. Vagyunk még a későn érők akik nem tudják mit hoz a jövő,már vágyunk egy normális kapcsolatra és reménykedünk és vannak akik nem is akarnak családot.


Mindenestre nagyon szomorú ami veled történt,biztosan nehéz feldolgozni,de ne add fel biztosan megtlaálod a párodat! Olyat is hallottam mostanában hogy 38-40 évesen lett valaki anuyka. Mai világban már semmi nem lehetetlen.

2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem érdekelt a "megállapodás" konkrétan, sosem így gondoltam a párkapcsolatokra. Soha nem az volt a cél, hogy házasodjak vagy gyerekem legyen. Ha találtam egy olyan embert akit megszerettem akkor összejöttünk. Az az adott ember volt mindig a cél és nem ezek a sablon baromságok mint házasság stb. Csak az adott ember akit szerettem. Ilyen embert meg mindig fogok találni.
2020. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!