Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, hogyan vethetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hogyan vethetnék véget az egyedüllétemnek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve nincs barátnőm, és nagyon hiányzik nekem egy lelkitárs, nyilván a testiség sem szorul háttérbe. Ismerkedni nehezen tudok, nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot, idegen emberekkel meg egyáltalán nem megy, főleg nőneműekkel. Nyilván van egy kis kisebbségi komplexus bennem, és egy jó nagy adag szorongás, hála a nevelésemnek. Az embereknek általában nem vagyok szimpatikus, mindig is utáltam a nagy hangú kirakatembereket, akik mindenkinél bevágódnak. És nem is nézek ki jól.

Hogyan tudnék az egyedüllétnek véget vetni?



2020. ápr. 19. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne utáld a nagyhangú “kirakat embereket”(legalábbis nem tudom mi okból nevezel valakit annak), s ne irigykedj rájuk, amiért mindenkinél bevágódnak, inkább vegyél példát róluk:D

2. Ismerkedj, egyszerū, ennyi. Nem bonyolult, nem kell taktikázni, nincsenek erre “trükkök”.

3. Alakíts valamit a külsōdön, ha nem vagy megelégedve vele.

4. Ha nagyon súlyos kisebbségi komplexus hátráltat, fordulj pszichológushoz.

2020. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A sport csodákra képes, önbizalmat is ad, jó külsőt is.

Tele a youtube olyan videókkal, hogy még súlyzó sem kell hozzá.

2020. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"idegen emberekkel meg egyáltalán nem megy, főleg nőneműekkel."


Mmhmm... Akk sehogy.

2020. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Első körben például ne gondolod, hogy mindenki “kirakatember”, aki jó kommunikációs készséggel lett megáldva, esetleg hozzá még jó külsővel is.
2020. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Örülök, hogy törölted a válaszaimat, úgyis csak nyavalyogni vagy itt.
2020. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!