Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok mindenből kimaradtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenből kimaradtam, hogy ha még 21 évesen nem csókolóztam? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Milyen tanácsadásra menjek el.
2019. febr. 19. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tanácsadásra?? Ha annyira zavar a dolog, hát keress valakit magadnak...
2019. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Tanácsadás ide fölös.Cselekedni kell.Kell melléd egy partner
2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, elmondom neked semmit nem vesztettél, max némi korai tapasztalatszerzést.


A tanácsadás fölösleges ide. Legyen pélód oda menni valakihez, aki tetszik, vagy legalább kockáztasd meg, hogy jeleket adsz felé / ráírsz chaten. Hidd el, egyik nő sem harap. Nézzen ki akárhogy.

2019. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg válasz van itt hasonló vagy ehhez nagyon hasonló kérdésekre. Keress a régiek között és válaszd ki a neked leginkább megfelelő, testhez álló feleleteket és cselekedj azok szerint.
2019. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De a kérdésre amúgy igen sok mindenből. Még én is akkor amikor 17 éves voltam épp ezért éltem kifele magam 22 éves koromig, és az első barátnőmet ezért hagytam ott 7 hónap után! Hát akkor te...
2019. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szereznék én ,csak vagy 100 lány visszautasított.

Tinikénk nagyon pattanásos voltam, tanárok is rám voltak szállva, akkor mindenki undorodott tőlem, most már általában tudok velük beszélni, de semmi se sikerült velük kapcsolatban.

2019. febr. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!