Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves aranyos lány akivel pár napja ismerkedtem meg,nagyon jól el tudunk beszélgetni minden témában és ő is szereti a húmórt mindt én egyébként sok közös van bennűnk. (Hűlyén fogalmaztam :P) viszont össze akar velem jönni ezt telefonba mondta nekem de mikor taliznunk kéne nem jön ki. Mi lehet a baj?
2020. ápr. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a fogalmazasoddal van baj. A helyesirasoddal.. ezzel talán meg tudod hódítani..
2020. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan kis okos lehet, minDt te.
2020. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Taliznunk kéne nem jön ki" megbeszélitek x órakor találkoztok de nem megy el a randira??
2020. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rossz billentyűzeten írok. Azért kösz a kritikát.te biztos nagyon helyes vagy.
2020. ápr. 19. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó)kifogásokat keres
2020. ápr. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!