Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Oké, ne nézzetek full esetlennek, nekem eddig mindig is az idősebb férfiak tetszettek, velük természetesen nagyon máshogy kell viselkedni, másik oldalát mutatni a személyiségünknek. Abszolút semmi tapasztalatom nincs velem egyidős fiúval való kezdeményezésben/ismerkedésben/párkapcsolatban. De most megtetszett egy srác a suliból, évfolyamtársak vagyunk, heti 1 közös óránk van. Ő nagyon szociális személyiség, rengeteg haverja van, nagyon sok lány is. Biztos észrevette már, de sose viszonozza az órán a pillantásomat, viszont a folyosón, szünetekben többször elkaptam már a pillantását, ahogy engem néz.


Kezdeményezzek vagy nem érdemes, mert visszautasítana? Nem akarok magamból bohócot csinálni az egész iskola előtt (:


17/L


2019. okt. 23. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez történt velem egy éve...Igazából én azt szeretem ha a fiú kezdeményez, ezért én késztettem rá. Elkezdtem divatosan öltözködni, és barátkozni a arcokkal.(a tervem bevált;))De fontos hogy előbb ismerd meg a srácot! Lehet hogy teljesen más mint amilyennek látod abban a heti egy órában és a folyosón
2019. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TAPADJ RAAA
2019. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amennyit így látok belőle az órákon, az alapján eléggé más karakterűnek tűnik, mint amilyen én vagyok, illetve szerintem a vele egyidős fiúknál egy cseppet sem érettebb. Mindenesetre köszi szépen a válaszod!
2019. okt. 24. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Haha, azóta már túl vagyunk egy randin és bevallotta az érzéseit. Sokkal egyszerűbb dolgom volt, mint azt hittem volna, vagyis, tulajdonképp nem is kellett semmit csinálnom. Egyszer bejelölt Facebook-on, elkezdtünk levelezni és utána már sokszor odajött

a suliban is. (:

Amilyen elérhetetlennek tűnt akkoriban, most már olyan természetes a közelsége.


KONKLÚZIÓ: csajok, higgyetek magatokban, valóban bármi megtörténthet!

2020. febr. 3. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!