Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam vissza barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza barátomat?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki hogy végét rugdalja a kapcsolatunk ha nem teszek valamit.. annyira latom rajta hogy elege van már belolem.. mit tehetek? Tenyleg semmi rosszat nem mondok, nem teszek.. szokta mondani hogy csak engem szerez es csak engem akar. 1 hete kb meselte h velem tervezi a jovojet es h mar sokat gondolkozott h hogyan keri majd meg a kezem stb.. de megi en azt latom rajta h un már engem. Mivel tudnám esetleg visszahoditani? Egesz heten direkt probaltam feltunoen boldognak, kisimultnak latszani. Feltinoen kedves voltam hozza. Ma viszont azt vettem eszre hogy mindez folosleges. Egyutt jottunk haza vonattal és tök flegma volt.. mondtam neki viccbol vagy nem is tudom minek mondjam h holnapra borotvalkozzon meg. Tenyleg nem ilyen koteleztem ra vagy hasonlo. Csak engem picit zavar, jobban szeretem a babapofit. Aztan erre aztmondta flegman h jo jolvaaan . Nagyon felidegesitett. Erre mondtam neki hogy neki hogy tetszene ha en egybe novesztenem a szemoldokom? Es izelt h jajj az nem olyan.. nem értem.. ilyen rosszat mondtam? Vegig flegmazott velem.. meg annyira lekezelo velem. Mit tegyek?
2019. márc. 28. 21:10
 1/1 Army666 válasza:
100%

Szerintem próbáld megbeszélni vele, mondd el mit érzel mostanában és szeretnéd ha mindent megbeszélnétek és addig nem álltok fel amíg minden jó nem lesz köztetek.

Fő, hogy tisztában legyetek mindketten azzal, hogy a másik mit szeretne.

2019. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!