Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szomszéd hallja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szomszéd hallja és látja, hogy egy nőt üti és rugdossa a párja, akkor öröl neki és utána röhögi, meg kibeszéli miatt a NŐT, ez helyén van?

Figyelt kérdés

Azt már nem is várja az ber, hogy odamenjen, vagy segítsen, esetleg hívja a rendőrséget. Vagy utólag megkérdezi, minden tendben-e. De hogy még örül neki és mulatságosnak is találja...


Egy 82 éves egy 55 éves nőkről van szó.


2020. ápr. 18. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

" mert itt sem fekete-fehér minden."


De.


Vannak esetek, amikor igenis minden fekete-fehér. Ezt a kijelentést azon ismerőseim szokták használni, akik nem szeretnek felelősséget vállalni. De igenis vannak esetek amikor pontosan fekete, és pontosan fehér minden. Én legalábbis így gondolom.

2020. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez egy beteg ember, minden mondata az!


Én azon vagyok kiakadva, mondom, hogy kinevették, kiröhogték és kvázi örültek neki, hogy verték... Az emeleti ablakból végignéztek mindent...

2020. ápr. 18. 19:50
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen. Velem is ezt csinálják.


Engem is ütött vágott a férjem, és még röhögbek rajta.

Igen, más noknek ez tetszik.

Meg a férfiaknak is.


Senki sem segít, és még rólam hazudoznak mindent a faluba, úgy hogy lényegében nem is ismernek.


Sőt a szomszédokkal beszélte meg,9 mit csináljon velem...

Undorító tűzre valoak.

2020. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja, és a "menyem" is csak mosolyog az orra alatt, pedig orvosira készül, és valószínű fel is veszik, kitűnő tanuló.


Meg csodálkoznak, hogy N vagyok velük Tündi bundi kedves.

2020. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát ez a falu, utolsó, sajnálom! Htá itt bevett gyakorlat, hogy "kikap" az asszony az "urától".


Remélem sikerül, vagy már sikerült kilépned ebből a helyzetből. De egyszerűen ezt felfogni sem lehet, hogy valakinek ez tetszik... Úristen... Belerúgni még valakibe ezért, vicc... Szerintem nem épelmejű, velejéig gonosz. Utána meg kipletyklája, széthordja a faluban, a nőt, nem "szegény urát".


Azt is tudom, hogy gyakorlatilag nem sok mindemt lehet tenni, az ilyen segélyszolgálatok stb. dísznek vannak...

2020. ápr. 18. 20:54
 16/19 anonim ***** válasza:

"az ilyen segélyszolgálatok stb. dísznek vannak..."


Végre valamiben egyetértünk!


Az állatvédők sem azért lobbiznak, hogy jogosítványhoz/pszichológiai szakvizsgához legyen kötve az állattartás, hanem ingyen marketingnek használják, ha találnak az országban 1-2 barmot, akik kocsi után kötik és kínozzák.


A gyámhatóság sem azért lobbizik, hogy csak normális ember szüljön/csináljon gyereket, helyette még támogatjuk is, ingyen pénzt osztunk, csak szaporodj. És csodálkoznak, hogy dugig vannak a nevelőintézetek meg egyre több olyan nő van, aki megöli a saját újszülöttjét.


És a feminista szervezetek sem azért vannak, hogy nőként felszólaljanak az aranyásás és a közösködés ellen, még véletlenül sem.


Az egész társadalmat úgy kéne felépíteni, hogy mindenki egy független, önálló ember, saját egzisztenciával és nem ez a közösködés meg költözzünk össze, meg együtt majd könnyebb lesz meg babaváró meg anyámkínja.


Ez egyenes út a kiszolgáltatott helyzetbe. Fordítva is van egyébként, csak úgy azért ritkább, mert a nő kevésbé áll össze nála csóróbb emberrel, meg ott a fizikai különbségek miatt a lelki és pénzügyi terror szokott gyakoribb lenni, annak meg nincs hangja és nem okoz kék-zöld foltokat. Csak gyakran ennél is mélyebb sebeket.

2020. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem tudtam elmenni innen.


Nem is tudom mi lesz...

De az a poén, hogy mi Pestről költöztünk ide..

2020. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Volt, ahol ez volt a "hagyomány".

Ha nem verte el legalább egyszer az asszonyt, akkor "nem is szerette".


Civilizált ember nem verekszik, nem él vissza a fizikai erejével.


Viszont nemigen javasolt nevetgélni, ha vernek valakit, sőt, szemet hunyni sem!


Ugyanis bűncselekmény.

Ha pedig a szemtanú nem hív rendőrt, mentőt, s az áldozat életveszélyes, maradandó sérülést szenved, meghal, akkor segîtség elmulasztása miatt a szemtanú ellen is vádat emelhetnek!


A vigyorgást az elkövető akár egytértésnek, sőt boztatásnak is veheti Akkor pedig már felmerülhet a hallgatólagos telbujtás is.


Na, csak azért, hogy ne bagatellizáljuk a családi bántalmazást. Ahol meg gyerek is jelen van , még nyom a latban.

2020. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Találkoztál az anyósommal? 😱
2020. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!