Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szomszéd hallja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szomszéd hallja és látja, hogy egy nőt üti és rugdossa a párja, akkor öröl neki és utána röhögi, meg kibeszéli miatt a NŐT, ez helyén van?

Figyelt kérdés

Azt már nem is várja az ber, hogy odamenjen, vagy segítsen, esetleg hívja a rendőrséget. Vagy utólag megkérdezi, minden tendben-e. De hogy még örül neki és mulatságosnak is találja...


Egy 82 éves egy 55 éves nőkről van szó.


2020. ápr. 18. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért a körülményeket is ismerni kéne. Meg most nem értem pontosan. A 82 éves párja van az 55 éves nőnek?
2020. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az a nő akit vernek?
2020. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az én erkölcsi normám szerint nem normális dolog. A lelkiismeretem sem engedné, hogy ne segítsek. Kivéve, ha rám nézve is veszélyes helyzet lenne (pl. 10 fős csapattal szemben felesleges lenne fellépnem), de azonnal hívnám a rendőrséget, és/vagy segítséget kérnék valahonnan
2020. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Anyamat verte apam, amiröl mindenki tudott a faluban, es senki nem volt kepes hivni egyszer sem a rendörseget, sem közbeavatkozni. Gyerek voltam, a rokonok meg engem fenyegettek, hogy ne merjem senkinek elmondani.

Emiatt engem se erdekel senki nyomora, rajtunk se segitett senki.

Nem az en gondom, mindenki oldja meg sajat maga problemait az eletben.

2020. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A két nőt kérdezd, mondjuk 82 évesen lehet, hogy fordítanék még egyet a záron! Én nem hagynám.
2020. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Nő lépjen le ha bántják... volt már itt ilyen kérdés hogy a nő veszekedett a férjével és a szomszéd rájuk hívta a rendőröket, arra volt itt kiváncsi hogy állhatna bosszút...
2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Valószínűleg azért, mert a rendőrségi ügyeket a túlzott bürokratikus izé miatt mindenki kerüli, nem hiányzik, hogy fél év múlva beidézzék tanúnak, amikor éppen más dolga van, aztán ha nem jelenik meg meg elővezettessék.


A másik meg az, hogy mit avatkozik bele, hiányzik neki a balhé? A legtöbb ilyen esetben azért nem tudnak a civil szervezetek sem segíteni, mert a nő nem akar segítséget. Kb. mint az alkoholelvonó vagy a többi. Akar ő persze változni, de lehetőleg tegyél már alá lakást, munkát, jó sok pénzt, mert egyedül olyan elveszett.


És ne kampányoljon senki kiragadott esetekkel, főleg ne úgy, hogy amit a rendőrség és a bíróság a lehető legtöbb bizonyíték megléte mellett is HOSSZASAN VIZSGÁL, mielőtt nyilvánosan felakasztana bárkit is vagy máglyán égetne el (ez valahogy még az ősidők óta benne van az emberben, hogy élvezi, mikor a bűnöst nyilvánosan feltrancsírozzák) ők rögtönítélő Mancika meg Józsikaként egyből rávágják, hogy mit kéne tenni.


Az élet nem fekete-fehér még akkor sem, ha nem ez a megoldás. Az erőszakos embereket kerülni kell, aki meg ezek után fenyegetőzik vagy lépéseket tesz az erőszak megvalósítása irányába NA OTT! kell beleszólnia a törvénynek.


Nem vagyunk egyformák. Nem egy olyan lányt ismerek, akik azokban a kapcsolataikban voltak a legboldogabbak és ott voltak a legszerelmesebbek, ahol ütötték-vágták őket és még a legjobb barátnők is hosszasan beszéltek és sokszor az lett belőle, hogy a legjobb barátnőt is megutálta és megszakította vele a kapcsolatot, mert a szemét csak az ő boldogsága útjába áll amiért neki nem jött össze a saját pasijával.


Lelki sérült embereken több ÉVNYI pszichoterápia, ami tudna segíteni, de akarata ellenére senkit nem lehet külvilágtól elszeparálva egy szanatóriumba bezárni.


És senki nem mentegeti a nőverő férfiakat, de az éremnek két oldala van. Rengeteg nő van, aki ezer közül is meg fogja találni azt az egy férfit, aki megüti őt.


Vagy eleve olyan a jelleme, hogy még a legbéketűrőbb emberből is kiprovokálja. És erre sem az a válasz, hogy "én sosem", mert itt sem fekete-fehér minden. Én is így vagyok vele, de én szerencsére független, saját lábamon álló ember vagyok, de nem mindenki gondolkodik ilyen megfontoltan és hamar, fiatalon beleugrik házasságba, közös hitel, közös gyerek, aztán nem tudnak szabadulni egymástól.


Társkeresőn is rengeteg ilyen van, évek óta az exével él egy lakásban és egyik jobbra, a másik balra.

2020. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem, egy öreg nő, a 82 éves, meg a lánya...


Az még, hagyján, mondom, hogy nem segít, vagy esetleg fél. De érted, hogy még örül neki, meg utána a nőt röhögik ki, az az undorító. Lehet más sem merne odamenni, na de ezt miért... Örülnek neki, szánalmas...


Testvérem, egyébként már nem él ott, utáljál egy mást, a férfi családjával, még a szüleivel kezdődött a harag.. Pont ezért nem értem, hogy ha amúgy is utálja, akkor miért volt ez a viselkedés. Vagy talán örültek, hogy a családtagját öli.. Nem velük veszik, de akkor is, ÖRÜLNI NEKI, KINEVETNI? Az egy dolog, hogy becsukja a szemét, én nem tenném, de tudom, sokan igen. De a másik, nem is emberre vall.


Egyébként falu, itt követelmény kb.

2020. ápr. 18. 19:33
 9/19 A kérdező kommentje:

#7 Kiprovokálja, igen? Végig sem olvastam a katyvaszt...


Egyébként előtte nem volt ilyen, hogy tetlegességig fajult volna. De még csak hasonló sem. Sosem bírtam, az a másik.


Na, de akkor kegyetlenül berúgott, reggel 8-kor segrészeg volt, felkellt egy teáért és elkezdett belekötni, szidni, mindent felhozott, hogy tavaly leejtette a tányérat, hogy múltkor tuti eljátszotta 4 hetig, hogy köhög, hogy ne kelljen dolgozni menni, minden volt. De semmi vita nem volt, vagy ok, bár erre semmi sem az. Esély sem volt, hogy a telefonért, vagy bármeddig eljusson, az udvarra is ment utána... Hiába kiabált, sikított segítségért. Azzal fenyegette ez a barom, hogy agyonveri.

2020. ápr. 18. 19:38
 10/19 A kérdező kommentje:

"Rengeteg nő van, aki ezer közül is meg fogja találni azt az egy férfit, aki megüti őt.



Vagy eleve olyan a jelleme, hogy még a legbéketűrőbb emberből is kiprovokálja."


Beteg állat, ezek szerint te is ugyanolyan vagy!

2020. ápr. 18. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!