Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én 20 éves vagyok és a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 20 éves vagyok és a barátnőm 28 és én nem akarom nevelni az ő gyerekeit. Hogy közőljem vele?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ne költözz össze vele.

Nem lesz hosszú távú ez a kapcsolat. Megértem, hogy nem akarod a gyerekeit. De vannak és hozzá tartoznak.

2020. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De én csak majd a saját gyerekeimet akarom től de az övét nem.
2020. ápr. 18. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

2: ez nem így működik. Dobja el a gyerekeit, vagy mi?????

Nem ő az ideális társ neked. Meg te se neki.

2020. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? Akkor ,hogy müködik
2020. ápr. 18. 16:52
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor szakítotok, és ő majd összejön egy FÉRFIvel, és nem egy ilyen önző kis hülyével.
2020. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
84%

ha nem akarod a gyerekeket akkor őt sem akarod ha akarod őt akkor a gyerekeket is

ők eggyütt járnak ha tetszik ha nem

2020. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne válassz "csomagos" barátnőt!
2020. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
76%

De suttyó vagy, azok az őgyerelei, miért dobná el egy ilyen önző gerinctelen emberért mint te?

Mit gondolsz, mi lessz az eldobott gyerekekkel?

Szerinted egy anya eldobná a saját gyerekét?


Menj oda hozzá, és szakíts vele, mondván, hogy sajnálod, de még nincs gerinced magadon kívül mással is foglalkozni, és felelőséget vállalni...

2020. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Neked nem kell nevelni őket, az a szüleiknek a feladata. Neked csak el kell fogadni, és együtt élni velük.

Ha ez nem megy, akkor szakíts vele. Biztos lehetsz benne, hogy a gyerekeit fogja választani veled szemben. Vagy gyerekestül fogadod el, vagy sehogy.

2020. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez van, mikor kisgyerekek akarnak FELNŐTT partnert, mert az milyen menő...
2020. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!