Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy szeretem? 15/F

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg kb 2 hete azóta egy héten belül már kettőször találkoztunk. Először nem úgy indítottam , hogy meg akarom szerezni , de belezúgtam. Nagyom jól elvagyunk együtt és nem egyoldalú a kapcsolat szóval nem csak én írok rá mindig ilyesmik... Elszeretném neki mondani , hogy többet érzek iránta de nem tudom hogyan. Félek attól ha megölelem csak úgy akkor ellök magától stb...

2018. febr. 12. 20:17
 1/2 anonim válasza:

Szólj neki,hogy beszélni szeretnél vele,fontos dolgokról.

Üljetek be valahová egy Colara, és mondd el neki,de ne túl tolakodóan.

Vagy ha ő nem így érez,akkor kérdezz rá,hogy idővel változhat-e. :)

2018. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlom amit az első írt. Egy ilyen komoly dolog hallatán a csaj csak befeszül, elbizonytalanodik. Az lenne a legjobb, ha személyesen találkoznátok, csinálnál magatoknak egy jó programot, majd a nap második felében fogd meg a kezét, vagy valami ilyesmi. Én általában mindig lesmároltam a csajt, de ez nem biztos, hogy nálatok jól sülne el. A lényeg az, hogy a csaj érezze jól magát. Ezt onnan fogod tudni, hogy nem csak a kérdéseidre válaszol. Sok sikert 22/f
2018. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!