Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érez vagy érzett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez vagy érzett már így? Hogy tört ki belőle?

Figyelt kérdés

Sosem volt szerencsém a szerelemben. Soha nem kaptam viszonzást. Mindig minden nő elutasított. Így már abszolút nem próbálkozok. Teljesen elment a kedvem az egésztől illetve senki sem tetszik már. Abszolút közömbös lett nekem minden nő. Nem csorgatom a nyálam mint a többi csávó. Abszolút kerülöm a kommunikációt is velük mert egyáltalán nem érzem azt hogy bármelyikkel is lenne valami közös témànk. Elképzelhetetlen hogy barmelyikkel is egymásra találjunk. Egyrészt a bennem is kialakult elutasítás miatt másrészt a fentebb említett,ok miatt hogy rohadtul nincs kedvem illetve értelme beszélgetnem velük.

Ki lehet ebből egyszer kecmeregni? Nem mintha törekednék rá mert nem érdekel csak kíváncsi vagyok hogy aki ebben volt már az hogy élte meg és mennyi ideig tartott, és mi hozta el a változást? Megérte?


2020. ápr. 16. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így van utolsó, az ember végső soron csak magában bízhat és magára számíthat. Ez a szomorú valóság, vakon nem lehet megbízni senkiben.
2020. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!