Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő a randin káromkodva fröcsög, bele köt mindenbe?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja randiztam egy nővel akit társkeresőn ismertem meg. Meg is jelent csinosan a randin nem is volt ezzel gond, a gond csak azzal volt amikor elkezdtünk beszélgetni.

Mindenhez obszcén szavakat fűzött, mindent csak káromkodva tudott kifejezni, mindenbe belekötött(a világ amúgy is milyen rossz ...). Hallatszott is a hangjából hogy valamilyen elfojtott agressziója volt.Gyorsan fizettem Ja és persze az ő részét is én fizettem .. Kérdeztem, hogy mit szólna ha közösben rendeznénk? erre leordít, hogy "mit gondoltál ki fizet bmeg majd a nő puha p*cs vagy, ilyen csóró vagy?" na itt kellett volna felállnom és elhúzni... Persze a legdrágább koktélt választotta és ilyen embertől még 1 ft-ot is sajnálok. Nem is maradtam sokáig randi után közöltem vele, hogy nekem ez nem jön be. Utána elküldött, hogy menjek csak úgy se áll fel, meg stb. stb. Az ilyen nők minek vannak fent társkeresőn?


Mi erről a véleményetek? Mindig csak a férfiakra van panasz társkeresésnél, de nőkből is van sok beteg, előző kapcsolatán még nem túl lévő, elnyomott, vagy feminista, akikről nem is gondolnád hogy teljesen betegek belül.


Nektek van hasonló sztoritok?


2020. ápr. 16. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem? Az, hogy nem véletlenül van az ilyen nő társ nélkül.
2020. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami szub pasival jól kijönne!
2020. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen nők minek vannak fent társkeresőn?"

Hát például, hogy találjon olyan lüke alakokat, mint te, aki vesz neki drága koktélt és finom vacsorát.

2020. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nőként mondom, hogy szégyen, mármint amit a nő csinált. Sajnos voltam fültanúja hasonlónak, két 18-20 körüli csaj találkozásának, odalépett az egyik a másikhoz, mire az felkiáltott "jaj de megijesztettél g*ciiii" (bocsánat az obszcén szóért, de szó szerint idéztem) És én ott álltam pár lépésre tőlük és arra gondoltam, te jó ég, pár év múlva ők lesznek anyák...
2020. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért van fönt, mert a stílusa miatt nagyon "sikeres" a férfiaknál, és akinek esze van, dobja, meg sem próbál vele semmit sem.
2020. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki társkeresőzik, az számoljon ezzel, mert kvázi ismeretlent hív meg.

Ha ismerted volna élőben, akkor valószínűleg el sem hívod randira.

Biztos sok ilyen sztori van még.

2020. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyerek korában a szüleitől tanulta, nem kapott sok figyelmet, vagy felnőtt korban tanulta egy rossz kapcsolatból, ahol így próbált meg érvényesülni. Egy nő amelyik csak így tudja felhívni magára a figyelmet nagyon szánalalmas tud lenni. Én a helyedben kifizettem volna a sajátom és eljöttem volna, csinálja nyugodtan a cirkuszt.
2020. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom azzal, ha valaki nem karót nyelt és sznob viselkedésú, nyugodtan csússzon ki egy "huh bocsi ne haragudj, de k_rva fáradt vagyok" vagy hasonlók. Az viszont kizáró ok, ha a "mit gondoltál...." monológba bele kezd. Nem a beszédével lenne bajom, hanem a világnézeteivel.
2020. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2020. ápr. 16. 18:17
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom valami frusztrált p-csa. Csak minek randizik az ilyen?
2020. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!