Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek fontos a humor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek fontos a humor? Hogy reagálnátok le ha egy pasi ilyen humoros rap szöveggel nyomulna rátok?

Figyelt kérdés

"Gyere ide bébi,

nem kel tőlem félni

Feldobom az ested

Kívánom a tested

Rád vagyok én gerjedve

Ha benézek a szemedbe

Sexyn ívelt a hátad

Maszíroznám a vállad

Hol folytassuk az estét:

Nálam vagy tenálad?"

(44/F)



2020. ápr. 15. 10:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csípem a prolihumort. Ez nem vicces szöveg, hanem szánalmas.
2020. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
"Rád vagyok én gerjedve" Nem alpári?
2020. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi ezzel közeledne felém, már a második sorig se jutna el.


Mármint ezt így komolyan gondoltad?


Mármint Moto Moto jobb csajozós szöveget vágott le a Madagascarban, pedig az végig arról szól hogy a csaj legyen kövér, semmi másról :P

2020. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

12 Sztem nem az. Ha az lenne benne hogy "dugnálak" az alpári lenne. De a gerjedés nem az ez köztudomású.

Különben is azt mondják mindíg a csajok hogy azért teszik barát zónába a pasikat, mert azok nem egyértelműen közelednek feléjük. Itt ez a pajzán és humoros vers nem bunkón de egyből felismerhetően közli a szerzőlye szándékait.

2020. ápr. 15. 10:51
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Olvassál szerelmes verseket a magyar irodalom nagyjaitól. Majd rájössz milyen különbség van.
2020. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

44 évesen, az én szemebe bácsi vagy. Aki ha ilyet nyom, semmivel sem jobb, mint azok a mamácskák, akik agyonfestik magukat :D

Ez mehetne az idős emberek szexuális aurával nevű FB csopiba :D

2020. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Sexyn ívelt a hátad :DDD
2020. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a kóbormacskakergetős kretén is?


- ez nem humoros

- még csak szótagra sem passzol, hogy rendes rapszöveg legyen belőle, a rímek is eléggé döcögnek

- magára vmit adó nő, ha addig nem, az utolsó sor után faképnél hagy (hacsak nem a telepi proli kilométeres műkörmű Vanesszára hajtasz)

2020. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz valami alpári, hogy káromkodnak benne... a"nálam vagy nálad" eléggé egyértelműen, szándék szerint alpári.


A helyesírásod meg förtelem. "sexyn", "szerzőlye"... úristen. Mondd, hogy nem érettségiztél le, mert ha igen, az nagyon kínos annak, aki átengedett.

2020. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz te 44 évesen csajozni?! Családoddal törődjél inkább. Eddig mi a francot csináltál?
2020. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!