Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek fontos a humor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek fontos a humor? Hogy reagálnátok le ha egy pasi ilyen humoros rap szöveggel nyomulna rátok?

Figyelt kérdés

"Gyere ide bébi,

nem kel tőlem félni

Feldobom az ested

Kívánom a tested

Rád vagyok én gerjedve

Ha benézek a szemedbe

Sexyn ívelt a hátad

Maszíroznám a vállad

Hol folytassuk az estét:

Nálam vagy tenálad?"

(44/F)



2020. ápr. 15. 10:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a humor nagyon, de egy ilyen nevetséges bugyuta "humorra" nem vagyok vevő.
2020. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nevetnék-nevetnék, de inkább azon, hogy az illető ezt komolyan gondolta.

Aztán hagynám a fenébe.

29N

2020. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányzik ebből a humor rész...

Te vagy az, aki szerint a kóbor macska kergetése is vicces?

2020. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
44 évesen ilyet írtál?
2020. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem mondanám humornak.

Egyébként igen, fontos a humor. De azért abban is van egy határ. Nekem nem szimpatikus az olyan pasi aki -sajátos- humorral közelít meg mindent. Vannak helyzetek amikben nincs helye humornak.


Ha ezt Te írtad, ismerkedés gyanánt, 44 évesen...számomra egyáltalán nem humoros.

2020. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a jó és kifinomult, néha akár pajzán és sötét humort, de nem értem, a te alpáriságod hogy evezhető bármilyen megközelítésből humornak.

Biztos frászt kapnék, ha egy középkorú férfi ilyennel állítana elém, mondjuk a barátomtól se tudnám mire vélni.

(Egyébként helyesen "szexin", és némely helyeken rossz az időegyeztetés, szóval még ilyen tekintetben is rémes.)

20/L

2020. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a humoros rap szöveg.
2020. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hát boccs de ez nem alpáriság... Alpáriság az lenne hogy

"Itt a remek alkalom

Dákóm mint az alkarom

Hajrá béby ma este

Pöröghetsz a farkamon"

2020. ápr. 15. 10:45
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez inkáb csak humoros és kicsit pajzán
2020. ápr. 15. 10:45
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A jó humor fontos ismérve a spontaneitás, az ott és akkor. Egy előre, ki tudja ki által megírt, néhol jobb, néhol rosszabb rapszöveg kétlem, hogy bizonyos kor és intelligenciahányados felett bejönne bárkinek. Olyanoknak végképp nem, akikre szerintem egy 44 éves férfi vágyik. Hacsak nem gerjed a 25-30 évvel fiatalabb kislányokra.
2020. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!