Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos a jó humorérzék? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a jó humorérzék? Hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Szól a mondás, ha egy lányt meg tudsz nevettni, akkor bármit elérhetsz nála.


Nyilván a jókedv is ragadós, de van egy két olyan haverom, akik lányoknak is van hogy nyomják a hülyeséget, meg maguk is röhögnek mindenen. Na most ez tényleg beválik?



2015. ápr. 17. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Marha sok lányt meg tudtam nevettetni, mégsem volt egy barátnőm sem.
2015. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

HA vonzó vagy egy lány számára mosolyogni fog, humorérzék ide, szövegelés oda.

Fejleszteni nem lehet, mert erőltetetté válik, de nem is kell.

Egy mosolyhoz elég bókolni, kedveseket mondani, szimpatikusan viselkedni is. Sőt ez akár folyamatos mosolygást is eredményezhet.

A humorherold mellett lehet mindenkinek fülig ér a szája, de az nem mosoly, hanem viccen nevetgélés.

2015. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondhatnánk úgy, a humor fűszer, de ha az étel önmagában is kívánatos, nem hiányzik.
2015. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ahogy az egyes mondja, a külső és a pénz a legfontosabb, akor tuti lesz barátnőd is, ha minimum helyes vagy vagy rengeteg pénzed van
2015. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen a külső nagyon számít de, csak az elején ha átlagosan nézel ki de viccelődsz és egyezik h min nevetünk akkor már beléd tudnék szeretni. A stílus is nagyon fontos. a divatmajom gáz, de lúzer ruhákat se hordjál. pl ilyen túl jó fiú ruhák, vagy túl passzentos ruhák fiúkon sztem nagyon ritkán jó. vagy az ujjatlan póló jaj. Ja és ne legyen cserepes a szád!:D sztem ezek fontosak . A pénz annyira nem, csak legyen annyi h el lehessen menni néhány kisebb programra. De persze ha több van azért az megszépíti még az Andy Vajnákat is de én komolyan nem értem, h egyesek, h képesek rá.
2015. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja amúgy meg én pl szerintem vicces vagyok:D, de van akinek valahogy ezt nem tudom kimutatni, nagyon feszélyez vagy nem tudom, de mindig csak béna, semmilyen reakciók, válaszok jutnak eszembe ha beszélgetünk. szóval nem az a lényeg h én vajon vicces vagyok e hanem asszem inkább az h olyat kell keresni aki a vicces oldaladat hozza ki, egyezik a humorérzék stb. Meg am az előző pasim olyan volt h akármit csinált vagy mondott viccesnek láttam de csak én, mert bele voltam zúgva. mindegy a lényeg h ne legyél komoly, próbálj viccelődni.
2015. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ártana elkezdeni olvasni vicckönyveket
2015. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egészséges humorérzékhez szinte mindig éles elme társul. Ha ehhez még értesz is a csajok nyelvén, lehetsz maga az ördög, akkor is ragadnak rád a nők.
2015. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!