Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokiloki kérdése:

Tinder kezdet? L

Figyelt kérdés
Mikor kiraknak engem párba , akkor egy csomó fiúnak ott van a profil képe jobb oldalán egy piros pont. Most az azt jelenti ,hogy ki van jelentkezve? Csak azért kérdezem ,mert olyan párom is van akinek nincs ott a piros pont a profilképén. Akkor az azt jeleni , hogy folyamatosan aktív, vagy azt ,hogy én ismerhetem őket, mert mellékesen pont azoknál nincs piros pont rakva akiket személyesen is ismerek . Segíthetnél :D

2020. ápr. 14. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiknél nincs piros pont,ők nem írtak rád? Képeidre nem reagáltak üzenetben,ha rájuk mész? Én se jöttem rá,hogy miért így van.:D
2020. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi sem történt :D
2020. ápr. 14. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hol társkeresési probléma?
2020. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti hogy új pár.


Vagyis miota parba alltatok meg nem volt interkacio koztetek es nem is nyomtal ra az adatlapjara. Ha ramesz egybol eltunik.


Ez valami jelzes hogy ott egy par, lepj kapcsolatba vele.


A tinderen eleve nem latni ki online es ki nem.

2020. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!