Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire értik hogy egy pasinál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire értik hogy egy pasinál a tettek szamitanak, nem a szavak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt föleg a bimbózó kapcsolatokra, mire kell figyelni föleg az elején?

Tapasztalatok?



2018. jún. 20. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
dugás!
2018. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

ezt tényleg el kell magyarázni?

Nem az számít, hogy mi mindent ígérsz meg egy lánynak, hanem hogy ténylegesen mit csinálsz vele.

2018. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt az ember személyének megítélésére értik általában.

Olyan ember volt amilyen dolgokat tett. Ez jóval túl mutat a párkapcsolatokon v valakinek a nemén.

2018. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Például mondja neked hogy szeret stb., de nem mutatja ki, nem érzed és a tettei nem azt igazolják.
2018. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy pontosan ki mit ért ezen, de az biztos, hogy semmitmondó hülyeség.
2018. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen mit kell magyarázni?


Azt mondja szeret de közben heti 1x látod mert mindig van valami "fontosabb" dolga. Nem vállal fel a barátai előtt.

pl: ex- elmegy a barátaival majd beszámol róla, hogy mindnek ott volt a nője amelyiknek van, engem cseszett elhívni


Azt mondja hiányzol, de nem képes időtszakítani rád, utazni érted. pl: ex - más városban éltünk, hazavinni nem akart mert anyjával él korai, nálunk lenni nem akart mert akkor látná anyámékat...


Figyelmen kívül hagyja az elvárásaid. pl ex - virágok, drága vacsora pedig megmondtam neki, hogy nem szeretem az ilyen klisés filmes gesztusokat főleg 1 hét ismertség után, kellemetlenül érzem magam


Csak simán nem figyel rád, lekicsinyli a dolgaidat pl: ex- fontos vizsgám volt kilátásban, mondtam neki többször ennek ellenére előtte levő nap hisztizett, hogy miért nem jöhet át hozzám. mondtam, hogy miért ennek ellenére nyaggatott, hogy csak egy kicsit...


Vagy "imádlak, szép vagy" szex után összebújás közben meg a mobilját bújta és a nőismerősének segített olyan dologban ami ráért volna.


Mit csinálj? Ne mondj olyat amit nem gondolsz komolyan. Tartsd be az ígéreteid. Ha vele vagy rá figyelj, ne nyomkodd a telefonod, ne vegyél fel minden hívást. Amblokk figyelj oda rá főleg ha fontos vagy számára fontos dologról van szó. Sőt emlékezz is arra amit mond, ha már kétszázszor hallottad a legjobb barátnője nevét nagyon gáz elfelejteni azt. Ahogy az is ciki, hogy féltékeny vagy a fiú testvérére csak mert elfelejtetted, hogy hívják (szintén megtörtént eset). Éreztesd vele, hogy gondolsz rá, tudom macsós dolog az érzelem mentesség, de hihetetlenül jóleső ha napközben kapsz mondjuk egy random üzenetet főleg ha olyan dologról van szó ami szívének kedves.

2018. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!