Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthattam el ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

23 elmúltam és még egyáltalán nem volt barátnőm, rövid időre sem.

Én már nagyon öregnek érzem magam ahhoz hogy itt tartsak, főleg úgy hogy másoknak már 15 évesen van valakijük, ennyi idősen meg már családjuk van:/


2020. ápr. 12. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Amatőr vagy, kishitű. Fogalmad sincs mi kell a lányoknak, vagyis inkább el vagy tájolva.
2020. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ész nélkül dobálózol a számokkal és ne másokkal foglalkozz, hanem mindig saját magaddal. Amúgy nem nehéz kitalálni, hogy mi kell ahhoz hogy párt találjon magának az ember. Akinek ez nem zsigerből jön annak kicsit dolgoznia kell érte, de nem lehetetlen a dolog ha próbálkozik az ember.
2020. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem alakultak ki az legalapvetőbb (általános emberi értelemben vett) kapcsolatteremtési készségeid SEM.

Javasolnám egyébként, hogy keress rá a következő kifejezésekre valamelyik keresővel: önreflexió, egyéni felelősség, önismeret, önfejlesztés. És olvass rengeteget, mert a jelek szerint a szókincsed is eléggé basic szintű.

2020. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyik barátnőmnek is csak egy barátja volt 3 napig.

Szard le majd összejön és ne stresszelj rá.


Én inkább azt kívánnám bár lett volna még soha senkim.Mennyi mindentől megóvhattam volna magam.


23N

2020. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: ha ilyen jellegű problémád van, írd be a "trauma feldolgozás" kulcsszavakat valamelyik keresőmotorba. És ami a legfontosabb: tanuld meg magadnak megbocsátani a tapasztalatlanságból adódó hibádat, ami ebbe a helyzetbe sodort.
2020. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5 nincs szükségem trauma feldolgozásra kösz én jól megvagyok egyedül

négyes voltam

2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt kívánod bármilyen, eddigi életed során előfordult múltbeli eseménnyel kapcsolatban, hogy bárcsak sose történt volna meg, akkor az egyértelműen egy feldolgozatlan trauma.
2020. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!