Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el, vagy megsértettem ezzel az ajándékkal? N26

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy megtetszett egy pasi. Hát nem vagyok ebben valami jo, így bejeloltem Facebook on, és vártam a csodát. Beszéltünk pár szót de semmi extrát. Mindig szerettem rajzolni, főleg portrét készíteni, így arra gondoltam, őt is lerajzolom. Elkuldtem neki à kész rajzot egy egyszerű szöveggel, h gondoltam hátha örül neki. És elég sz. Rul esett hogy nem reagált rá semmit. Ez bántó gesztus volt, vagy csak simán nem erdeklem?
2019. okt. 15. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen túl erős volt ez így. Inkább többet kellett volna beszélgetni az elején, ez így túl intim volt.
2019. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Fogalma sincs hova tegye.. esetleg ha nem a galambot várnád hanem elmondanád neki mit akarsz tőle, TALÁN jobb lenne
2019. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bántó gesztus, viszont kéretlen nyomulás volt a részedről amire előtte se volt nyitott, ezért reagált így.
2019. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért elég ijesztő lenne ha valakit alig ismerek de máris órákat tölt azzal, hogy ok nélkül portrét rajzol rólam. Kicsit betegesnek gondolnám.
2019. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kérjek elnézést, vagy inkább ne mondjak semmit? Gondolom már nincs értelme
2019. okt. 15. 15:40
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén most már.
2019. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényszert érzel, hogy beszélj vele, vicceld el. Engem is meglepne, de reagálnék, nem sértetted meg, de ahogy előttem írták, valószínűleg nem tud mit kezdeni ezzel.
2019. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme írnod neki, csak azt hinné, hogy még mindig nem veszed a lapot és nyomulsz továbbra is.
2019. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valakire ismeretlenül rászánsz 2-3 órát egy rajz elkészítésével, kicsit túl erős. Valószínűleg tényleg nem tudja hova tenni a dolgot hirtelen. De ha semmit nem írt vissza rá, akkor valószínűleg nem is nagyon érdekled őt, ennél még a felháborodás is jobb lenne.
2019. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek erős volt. Én sem tudnám hová tenni.

Lehetőleg ne írogass neki már semmit. Bocsánatkérést sem.

Lépj tovább, felejtsd el.

2019. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!