Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A napokban lesz két hónapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban lesz két hónapja, hogy együtt vagyunk a barátnőmmel és karácsony is közeleg. Lepjem meg ajándékkal? F/21

Figyelt kérdés
Már korábban is megleptem kisebb apróságokkal (pl. kedvenc csokijával), de ezeket mind egy sima köszönömmel fogadta, majd a táskájába dobta. Mégcsak nem is mosolygott. Ez engem eléggé zavart és ő még idáig nem viszonozta ezt a kis figyelmességet. Szerintetek ezek után karácsonyra is lepjem meg valamivel?

2018. dec. 15. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Lepd meg azzal, hogy szakítasz!
2018. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

"s ő még idáig nem viszonozta ezt a kis figyelmességet. "

Szóval, ha ő nem vesz neked semmit "viszonzás" képpen, akkor nem is szeret téged ezek szerint?


Karácsonykor illik megajándékozni egymást.


Ja, és két hónap? Úristen, ne már, hogy komolyan még azt is meg akarnád ünnepelni? Minden havi fordulóra tervezel valamit, úgy őszintén?


Egyáltalán szereti a csokit? És miért nem közölted vele, ha a reakciója téged zavart?

2018. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Könyörgöm, ez a felnőtt kapcsolatok kategóriàja, nem a kisgyermek rész.

Én gyűrűt kaptam tőle, pedig csak 3 hónapja voltunk együtt, igaz én akkor 30 voltam, nem 15.


Igen, szokàs ajàndékot adni.

2018. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam különösebben megünnepelni a két hónapot, főként a karácsony miatt ajándékoznám meg. Tartok tőle, hogy ő nem gondolja így. Ha nem viszonozza a figyelmességet, akkor szerintem nincs is értelme az egész kapcsolatnak. Úgy érzem, hogy számára nem vagyok elég fontos.
2018. dec. 15. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a kommunikáció az egyenlő nálatok a nullával. Ezt fejlesszétek, de sürgősen!
2018. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van itt más probléma is. Ugyanis van egy másik fiú is a képben, akivel már több éve-állítólag-csak barátok. A csávó külföldön dolgozik és él, de időnként hazajön. Veszekedtünk már ezen, mert szerintem nincs rendjén, ha már van fiúja, hogy napi szinten írogat vele, sőt néha skype-olnak is. Számomra ez nagyon zavaró.
2018. dec. 15. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki érzi fontosnak az ajándékokat. De ne hisztizz és gyerekeskedj tovább, kérdezd meg tőle, hogy mi a véleménye erről. KOMMUNIKÁCIÓ.
2018. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

@6 + flegmán fogadta az kedvenc csokiját tőled = te vagy a szamár, amíg nincs ló.


Én ajándék helyett azon gondolkoznék, hogy van-e értelme a kapcsolatnak (már ha az egyáltalán).

2018. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!