Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el, vagy megsértettem ezzel az ajándékkal? N26

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy megtetszett egy pasi. Hát nem vagyok ebben valami jo, így bejeloltem Facebook on, és vártam a csodát. Beszéltünk pár szót de semmi extrát. Mindig szerettem rajzolni, főleg portrét készíteni, így arra gondoltam, őt is lerajzolom. Elkuldtem neki à kész rajzot egy egyszerű szöveggel, h gondoltam hátha örül neki. És elég sz. Rul esett hogy nem reagált rá semmit. Ez bántó gesztus volt, vagy csak simán nem erdeklem?
2019. okt. 15. 15:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű nem jöttél be neki annyira. Ha bejöttél volna, reagált volna. De lehet hogy egyáltalán kapcsolatot sem keresett, vagy van neki párhuzamosan valaki, akivel alakul, és te csak B-terv vagy számára. A lényegen nem változtat. Ez a srác már elúszott, majd a következőnél ne nyomd fullba a nyomulást.
2019. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

Megkapta a rajzot? Lehet, hogy még nem volt ideje reagálni, vagy viszonozni akarja valamivel, és arra készül.

Szerintem nem volt bántó vagy sértő, legalábbis én örömmel fogadnék egy ilyen ajándékot még egy ismeretlentől is.

2019. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ja, nem jöttél be neki. Lépj túl és máskor ne nyomulj ilyenekkel az elején.
2019. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Mikor nézte meg?
2019. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem nagyon érdekled. Nem tud mit kezdeni ezzel a gesztussal. Hagyni kéne.
2019. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja igazából en osszessegeben nem nagyon akarok majd máskort, marmint így másokkal próbálkozni, de igen valószínűleg igazatok van, elrontottam, és sajnálom, de amúgy részben ez nálam ilyen kényszer, ha valami szépet látok, le kell rajzolnom 😄
2019. okt. 15. 18:02
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért 26 évesen ne temesd magad. Lesz majd ott máskor más is, ebben biztos vagyok.
2019. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
10/10 -es pasi és a csúnyácska,kövér lány közötti interakció.
2019. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha ezen múlik, örömmel mutatok magamról fotót. 53 kilo vagyok és sportos, oké nem vagyok egy világ szépe, de Zert annyira ronda sem. Úgy kB 10 és skálán 6 os
2019. okt. 15. 19:34
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
Írj neki, hogy csak gyakorlásképpen rajzoltad le, mert mit tudom én, azt kaptad feladatnak valahol, hogy keress egy karakteres arcot és rajzold le, aztán meg hogy reméled nem volt ijesztö vagy creepy neki hogy elküldted a képet. Füzd tovább a beszélgetést, ha veszi a lapot akkor sínen vagy, ha nem, akkor meg tovább lépsz.
2019. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!