Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vesznek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vesznek minden általánosítást magukra, mint tette régebben a cigányság? Ennyire buták vagy ennyire jó dolguk van?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazán máshoz hasonlítani, régebben volt elterjedve az, hogy ha valami miatt cigányoztál, vagy csak megemlítetted, hogy cigány volt az elkövető akkor már mindenki huhogott, hogy ezt nem szabad kimondani (még ha a személyleírást segítette is kreol bőrű és egyéb jelzőket használtak ami pont a valóban rasszisták számára volt egyértelmű ezzel már-már komikussá téve az egészet).


Ellenben mikor valami pozitív hozadéka volt (hátrányos helyzetű segély, ösztöndíj, stb.) akkor az is sorban állt, akinek csak az üknagyapja volt az.


A nők manapság pontosan ugyanezt teszik. Most nem az alfahímek szőkenős meg nokedliszaggatós szexista poénjaikra gondolok, ami után pár órával már vonulnak is szobára. Hanem mikor valaki érvekkel bármikor alá tudja támasztani a múltbéli rossz tapasztalatait a nőkkel kapcsolatban akkor ezt személyes sértésnek veszik.


És ezt már csak azért sem értem, mert fordítva meg pont nem így működik. Mikor egy nő szidja a múltjában lévő férfiakat, akkor a férfiak megoldásfókuszúak és nem veszik magukra, nem veszik személyes sértésnek. A különbség maximum abban mutatkozik, hogy aki kiéhezettebb/erkölcstelenebb az ostobaságokra is rámondja, hogy "én sosem járnék el sörözni a haverokkal ha ilyen nőm lenne, mint te", aki meg nem, az simán leoltja a csajt, de őszintén megmondja neki, hogy ez az ő hülyesége.



2020. ápr. 12. 04:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem semmi bajom a postásokkal. Párom is fizikai munkát végez, én is. Ezért nem kéne általánosítani. Gondolom te is az agyonsminkelt elérhetetlen csajszikákra hajtasz, azért beszélsz ilyen megkeseredetten a nőkről.


De az tény, hogy egy alkesz közmunkás, akit tartani kéne, semmiképp nem jöhetne szóba. Engem nem kell tartani, de én se fogok senkit.

2020. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

Ennyire felhuz a nők "butasága"? Ne tudd meg én mit kapok mindig, amikor ki merem mondani, hogy a férfi az eroszakosabb nem, amit mellesleg minden forrás, amit csak használhataz, alátámaszt :DD


Sőt, itt még akkor is kap az ember lánya a pofajara, amikor nem is úgy fogalmaz, hogy a "férfiak ilyenek meg olyanok" hanem úgy, hogy "SOK férfi ilyen meg olyan". Mindig van egy hisztigép, aki jön, és betalal azzal, "dddddde nem MINDEN ferfi, ne altalanosits"

Olyan ostobák a férfiak, hogy ezt nem ismerik be.

2020. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20%
22: Az általad hozott példa is mutatja, hogy nézőpont kérdése minden. Erőszakosabbak a férfiak? Ha szexuális erőszakot nézzük, akkor talán, ha a csecsemőgyilkosságokat, akkor pedig pont, hogy nem.
2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%

"Arra a közmunkás kérdésre adott válaszokban mutatkozott meg a nők valódi arca, gondolkodása."


Persze, mert jól kereső mérnökként nem jönnek össze egy tanulatlan kozmunkassal? Viccesek vagytok. Szerencsére a való életben nem futunk össze, mert nem mozgok a koreitekben.

2020. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Ja, csak itt a legcsicskább lusta hímnek is a legmenőbb pénzes csaj kéne. Ezért nincs sikerük, ezért utálják a nőket. De el vannak hízva, egész nap a gép előtt ülnek és nem tesznek magukért semmit. Csak gyűlölködnek.
2020. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
24: Érdekes, mert láttam már kétdiplomás közmunkást is. A piacképesség nem egyenlő az értelmességgel.
2020. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26: Miért, a diploma már egyenlő az értelmességgel?


De nem is feltétlenül az értelmesség a gond, hanem hogy:

- belátja, hogy amit tanul, nem piacképes?

- fejleszti magát, hogy ne rekedjen meg egy ilyen munkában?


Az értelmesség is fontos, de a közös, hasonló jövőkép és ezzel együtt nekem pl. az ambíciózusság, hogy nem tapicskolunk el a langyos fosban is az.


(azt amúgy meg tudom érteni, ha vkinél vidéken ez a helyzet, de én pesti vagyok, nem akarok innen elköltözni, itt ismerkedem... itt azért aki akar, az tud egy minimálbéres munkát szerezni magának)

2020. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%

27. vagyok:


azt kifelejtettem, hogy Bp-n még arról tudom ezt elképzelni, aki 50+-os, de 30éves nőként nem apám lehetne korú férfiak érdekelnek érthető módon.

2020. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%
Valójában ezek a kérdések erősen provokatívak és te is csak a saját igazad látod kérdező. Nem értem miért nem fogtok össze a hozzád hasonlókkal, csinálnátok egy klubot, vagy fórumot, összejárnátok és ott úgy fikáznátok és szidnátok a nőket, ahogy jól esik. Garantáltan nem beszélnének vissza a nők a sértegetésre, mivel ott nem lenne egy sem. Mindenki jól járna. Nekünk nem kéne olvasni a nőgyűlölő kérdéseket, nektek meg nem kéne bosszankodni azon, hogy amit adtok, azt kaptok. Ennyi.
2020. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!