Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert lesz egy csavo vonzobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz egy csavo vonzobb ha van noje?

Figyelt kérdés
Tobb szemelyes tapasztalatom van, amikor amig nem volt noje az adott pasinak le se szartak, utanna pedig rogton elkezdtek teperni utanna, illetve mashol is hallok errol a jelensegrol. Erdekelne h mi jatszodik le pontosan, azt nem hinnem, h csak azert mert ettol ertekesebbnek tunik a szemely. Ennel oszetetteb kene legyen a dolog.

2020. ápr. 11. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem két másik oka is van.

Nem egyszer van a nő jó hatással a férfi megjelenésére is. Más haj, stílusosabb ruhák, közös edzés, és eleve a tetszeni akarás miatt ápoltabb.

Illetve nem akar görcsösen, minden áron csajozni. Végre úgy beszélget a nőkkel, hogy nem vetkőzteti gondolatban, hanem odafigyel arra is, amit mond. Barátságosabb, szimpatikusabb a viselkedése.

2020. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre én is évek óta keresem a választ :)


Ha van barátnőm, akkor olyan nők flörtölnek velem (nem csak szerintem teszik ezt), akik szóba sem állnak, ha szingli vagyok (max átlag férfi vagyok amúgy)


Nekem 2 ötletem van:

- egyrészt a versengés. Általában elég csinos barátnőim voltak mindig, így nézik, hogy ők jobbak e.

- büntetlenül lehet förtölni, próbálgatni a "karmokat", mert tudják, hogy a barátnő mellett nem ugrálok.

2020. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, amikor egy nő megtudja egy férfiról, hogy foglalt, akkor tudat alatt elgondolkodik azon, hogy akárhogy is néz ki a fickó, de tudhat valamit, ha nője van.
2020. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!