Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert lesz egy csavo vonzobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz egy csavo vonzobb ha van noje?

Figyelt kérdés
Tobb szemelyes tapasztalatom van, amikor amig nem volt noje az adott pasinak le se szartak, utanna pedig rogton elkezdtek teperni utanna, illetve mashol is hallok errol a jelensegrol. Erdekelne h mi jatszodik le pontosan, azt nem hinnem, h csak azert mert ettol ertekesebbnek tunik a szemely. Ennel oszetetteb kene legyen a dolog.

2020. ápr. 11. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Rivalizalas a nök között


Mondjuk ràm pont nem jellemzö mert engem pont ezerrel taszit ha vkinek van vkije, de amugy a fenti a hattere.

2020. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az altalam ismert esetben nem is ismertek egymast a lanyok, miert rivalizalnanak ismeretlenekkel?
2020. ápr. 11. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert skalp hogy Miattam dobja a masikat. Kb
2020. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Jobb lesz a kisugárzása a férfinek is a párkapcsolat alatt, ez pedig vonzó más hölgyek számára is, magabiztos, derűs, pozitív kisugárzású férfi.
2020. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A felek befolyásolják még észrevétlenül is egymást a jelenlétükkel. Vagy inkább formálják, és emiatt.
2020. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Vonzas torvenye.
2020. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekemis ez személyes tapasztalat. Amióta össsze is házasodtunk és gyerekek vannak egyszerűen tapadnak a nők.

A legdurvább egy nagymama korú nő volt a közismert hipermarketben.

Nem vett észre, és csekkolta a férjem.. fenekét. Amivel egyébként én is elégedett vagyok! 😄 És dudorászott közben. 😃

2020. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert akinek van noje, annak kevesbe luzer sutyerak “bocshogyelek” a kisugarzasa. Ha boldog, az latszik rajta, es a boldog, vidam embereket szeretjuk. ENNYI!!!! Rohadtul nem izgul senki arra, hogy direkt mas nok pasijait akarjuk elvenni, ez a ti szanalmas ferfiegotok talalmanya, hogy fuuu egymassal versengenek ertetek a lanyok🤨
2020. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Privi1. re mert egotuning

Priv 2. mert abban akinek van vkije semmilyen tüz nincs kifelé, elvan a meleg vizben, vagy ellenkezöleg? a pàrja kapja a csillogo szemeket mig màs le van ejtve. Nekem pont nem tetszik a kisugarzasuk.

2020. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valoban a kisugarzashoz lehet koze, csak akkor is fura elotte nem kelett nekik a csavo es hogy a foglalt statusz nem visszatarto ero, sokkal inkabb osztonzo egyes noknel.
2020. ápr. 11. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!