Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt nőként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nőként mennyi esélyem van párt találni úgy, hogy csak azután szeretnék testi kapcsolatot, ha már rendesen megismertük egymást?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 18:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, hiába írod, hogy téged nem érdekelnek a netes futószalag társkeresők, itt ettől nem tudnak elszakadni a férfiak. Gondolom azért, mert a húspiacokon nagy valószínűséggel találnak olyan nőt, akit egyből meg lehet fektetni, aztán emiatt vannak oda ezekért. Egyébként nincs sok férfi, aki várna, csak olyan, akinek nagyon rossz esélyei vannak a társkeresés terén, értsd: extrém elhízott, súlyos testi fogyatékossága van, beteges módon retteg a nőktől, 60 évesen max 30 éves nőt akar stb. Aki ennél a szintnél jobb, az azonnal szexet akar, és mivel sok nő belemegy, így meg is kapják, amit akarnak. Persze sok nő azért megy bele, mert igaziból szerelmet remél, de ezek a naiv álmodozók.
2020. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező tisztában kéne lened magaddal: nálatok barátzónából kitörni csak bugyinedvesítő pasik tudnak. Tehát vagy rájuk hajtasz, akkor kérdésed felesleges, vagy nem, akkor meg gondolkodj el ezen a paradoxonon.
2020. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#22 azért az elég kevés egy párkapcsolathoz, hogy valaki bugyinedvesítő.
2020. ápr. 12. 16:28
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem pár hét alatt is simán el lehet dönteni, hogy akarok-e a másiktól valamit vagy sem. Rendesen megismerni valakit meg pár év is kevés. Érdekes, én sosem húztam a szexet direkt, minden partneremmel akkor feküdtem le, mikor kívántam, akartam, vágytam rá. És igen, volt, akinél elég volt 3 hét ismeretség, amiből az elsőn csak haverkodtunk, a másodikon csókolóztunk, a következő randin meg szexeltünk. És sosem volt 2,5 évnél rövidebb kapcsolatom.
2020. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem a konkrét időtartamról van szó, hanem arról, hogy mennyire gond, ha nem eleve "potenciális párként" tekintek valakire, hanem csak meg szeretném ismerni, mint ember az embert, mielőtt döntünk a továbbiakról. Ha valakiből harapófogóval kell kihúzni mindent, akkor lehet hónapokig is kínlódni egymás megismerésével (már akinek van erre kapacitása), akivel viszont partnerek vagyunk a normális kommunikációban, akkor néhány hét bőven elég lehet.
2020. ápr. 12. 16:57
 26/28 anonim ***** válasza:
63%
Ez érthető. De nálam ez úgy jön elő, hogy alapból barátilag meg kell kedvelnem valakit ahhoz, hogy aztán potenciális partnerként tekintsek rá és randizzak vele. Magyarul minden kapcsolatom barátságként kezdődött. Ezért nem is értettem soha ezt a friend-zone dolgot:D nem is igazán értem hogy lehet úgy randizni, hogy abszolút nem ismered a másikat..
2020. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Azt el kell fogadni, hogy az ismerkedés része a szex. Az érdeklődést hónapokig fenntartani szex nélkül, elég nehézkes. Az emberi természet arra van programozva, hogy ismerkedésnél a szavakat kb 2-3 hétig használja max, aztán jönnek az illatok, az ízek és a tapintás. Ha ez nem jön össze, akkor annyi a kapcsolatnak. Kevés olyan ember van, aki évekig képes szex nélkül ismerkedni. Egy ilyet ismertem eddig. Asszem ők most is együtt vannak:)
2020. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Szó nem volt évekről. Arra gondoltam, mint amit a 26-os válaszoló írt, de nem mertem leírni, hogy barátságból szeretnék kapcsolatot. Eddig mindig le voltam ugatva ezen az oldalon, amikor ezt leírtam, hogy mégis mit képzelek, ki fogja barátkozásra pazarolni az idejét.
2020. ápr. 12. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!