Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt nőként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nőként mennyi esélyem van párt találni úgy, hogy csak azután szeretnék testi kapcsolatot, ha már rendesen megismertük egymást?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindegy, hogy kibe rakom be. Ezért vagyok évek óta egyedül.
2020. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező nem időhosszt kérdezett! Azt írta, hogy csak az után "...ha rendesen megismertük egymást."

A hangsúly a rendes megismerésen van. Ez valóban függhet a találkozások gyakoriságától, de ha valaki jó emberismerő, kevesebb találkozásból is jó következtetéseket vonhat le.

2020. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Csak annyit szeretnék, hogy ne egy totál ismeretlenről kelljen eldöntenem, hogy lefekszem-e vele egy egy órás találkozó után, vagy bebeszélem magamnak, hogy szerelmes vagyok belé, hogy komolyan vegyen és ne higgye, hogy csak "szórakozok vele" vagy "húzom az agyát". Valamiért eddig csak ilyen fiúk/férfiak akarak velem ismerkedni tinikorom óta. Vagy egyből fogdosni akartak, vagy a második találkozóra már magukhoz hívtak át, vagy két perc csetelés után már a szexuális életemet boncolgatták és győzködtek, hogy milyen jó lesz nekem, ha majd ők... Szóval igazából az volt a kérdés, hogy ilyesmit kell-e magamra erőltetem ahhoz, hogy kapcsolatom lehessen, vagy eddig csak ilyeneket fogtam ki.
2020. ápr. 10. 21:59
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó randimon a csaj jelezte hogy nincs rajta meltartó és milenne ha elmennénk kocsival egy olyan helyre ahol kisebb a forgalom vagy nincs is. Nekem lehangoló volt, többet néztem ki belőle 😅🤷‍♂️
2020. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is ugyanezt a kérdést teszem fel mint te. Sajnos ma alap és elvárás, hogy az első randin már legyen szex és kipróbáljátok egymást, vagyis úgy fogalmazom, hogy mindent a szexnek rendelnek alá a férfiak...
2020. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon nagy.
2020. ápr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A 13. alatt leírt elvárásod nagyon is józan gondolkodásra vall. Ne engedj belőle egy jottányit se! Vagy olyan a kisugárzásod, hogy a fiúk könnyű prédának ítélnek (látom - helytelenül és ez az esetleges kisugárzásod cseppet se aggasszon), vagy eddig csak ilyenek jöttek az utadba.

Hidd el nekem, hogy vannak olyan férfiak - nem is kevés - akik olyanok, akik után vágyódsz. Itt is panaszkodik néhány fiú, hogy a nők csak ... (szóval ezek a férfiak egy életre szóló párt keresnek, nem szexpartnert). Sok sikert!

2020. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Mit jelent a rendesen megismertük egymást?


Nem vagyok a "szex a 1. vagy 2. randin" híve.



Az a baj ezzel, hogy sok nő visszaél azzal, hogy én férfiként is akkor szeretek lefeküdni a nővel, ha már megismertük egymást.



Volt már olyan randi partnerem, aki a nagyon sokadik randin, több mint 2 hónap után jött rá, hogy mégsem vonzódik hozzám úgy, legyünk csak barátok (érdekes, amíg randizni hordtam, és nem merült fel a szex komolyan, addig nem mondta, hogy "figyelj, fizessük a vacsorát felesben, hiszen csak barátok vagyunk).

2020. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha a felső 20%-nyi vetítőgépet húzkodod jobbra, akkor semmi, ha értelmes ember vagy, és tisztában vagy e világ hazugságaival, akkor elég sok.
2020. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Senkit nem "húzkodok jobbra", nem érdekelnek netes futószalag társkeresők.


"Mit jelent a rendesen megismertük egymást?"


Azt, hogy nem ismeretlenül vállalunk párkapcsolatot puszta szexuális vonzalom és jó első benyomás alapján, aztán ha kiderül, hogy abszolút nem vagyunk megfelelő társai egymásnak, akkor legfeljebb szakítunk. Én nem vágyom "randizásra", sima baráti alapú találkozás, beszélgetés bőven elég ahhoz, hogy megismerjük egymást és eldöntsük, hogy akarunk-e többet is a másiktól. Utána már jöhetnek a romantikus programok, egymás meghívása ide-oda.

2020. ápr. 11. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!