Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan értessem meg Vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg Vele, hogy tényleg kell nekem?

Figyelt kérdés

A Lány 165cm kellemesen kerek húsis olyan szeretetgomboc alkat. Aranyos gödrökkel az arcan. Mindig is ezt a típust szerettem akin van vagy 10-15kg felesleg.

De egyszerüen nem érti meg hogy nem nem szórakozok vele hanem tényleg imádnivaló, rajongok érte, ha meglátom mindig mosolyognom kell.


Én 186cm vékony sportos férfi vagyok. Lehetne vékony sportos csajom de nem kellenek. Mindig is a fentebbi lányok voltak a zsánereim.


Adjatok tanácsot mit tegyek még hogy belássa hogy Ő az ideálom!


2020. ápr. 10. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Azon kívül, hogy érezteted vele, hogy szereted, nem igazán tudod elhitetni vele máshogy.

Ha nekem hatezren mondanák, hogy kellek nekik, se hinném el. Szóval ha nagyon akarod őt, tarts ki, de ha ő nem akarja elhinni, akkor ki tudja, változik-e a hozzáállása.

2020. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, vannak ilyen nők, akiknek nem jó a jó... Talán az idő segít, ha azt látja, hogy hónapok múlva is ugyanez a helyzet, akkor már nem fog (annyira) kételkedni.

Amúgy piszok irigy vagyok az ilyen nőkre. Nekem lenne egyszer ekkora szerencsém, biztos nem bsznám el így. Nem baj, ha más nem, majd rájön, amikor ő is évekig egyedül rohad, senkinek nem kellve vagy csak olyanoknak, hogy... inkább hagyjuk 🤐 🤢

2020. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Neki nem, kellesz, tehetsz bármit. Nem jön nála az érzés, azt nem tudod semmivel előhozni. Nekem is ilyen az ideális és a párom első szóra elhitte, mivel nála is voltak érzések irántam. Egyszerűen boldog volt, hogy egymásra találtunk.
2020. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ja lehet hogy egyszerűen nem kellesz neki.
2020. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki. A legtöbb husis lánynak férfiatlanok az ilyen giliszta palik, és a mackósabb alkat jön be nekik, mert mellette törékenynek tűnnek.

Ez van.

2020. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam, én nem tudtam vele elhitetni. Folyamatosan alám akarta rendelni magát és nem akarta elhinni, hogy nekem tényleg tetszik és vele képzelem el a jövőt. KB egy hónap után szakított velem, mert attól félt, hogy úgyis találok jobbat és dobni fogom. De neked hátha több szerencséd lesz, de annál többet úgysem tudsz tenni, mint amit most is megteszel.
2020. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Én pont imádom a magasabb, vékony, vagy sportos pasikat, szeretek mellettük törékenynek tűnni. Illetve én is irigylem a csajt. Viszont ez nekem inkább úgy tűnik, kibúvót keres, mert nem kellesz neki.
2020. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma. Azt kell növelni benne. Ebben akár te is tudsz segíteni neki
2020. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már volt pár randink. De nehéz vele.

Az önbizalom erősítés jó tipp bevetem.

2020. ápr. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!