Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mért vagyok ilyen ellenségessek a puákkal szemben?

Figyelt kérdés

Attól féltek h ha egy pua elcsábít és szuper sexbe lesz vele részetek és az ujjai közé csavat titeket utánna elhagy és összetörtök?

Noss ehhez tudni kell h a puák se csak a tömeges csábításra mennek. Vannak akik az igazit keresik és ehhez a legtöbb nőt szeretnék megismerni!



2020. ápr. 9. 13:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy, én feladtam nem ellenkezek, nem az én időm, pénzem bánja. Utána, hogy ki hogy fogja fogni a fejét, hogy egy vagon pénzt elpazarolt erre, az az ő dolga.
2020. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
90%

"Ennyit a nők által szajkózott önfejlesztésről"


A PUA nem önfejlesztés. Olyan, mintha löszfalra építenél házat. Ezeket a PUA mestereket a pénzed érdekli, nem az, hogy ki vagy, nem az, hogy önazonos vagy. Egy pszichológus a büdös életben nem fog neked mondatokat tömni a szádba, hogy ha azt mantrázod másoknak, akkor az is leszel. Hogy lenne már ÖNfejlesztés, ha mindenkinek ugyanazt mondják?


Én csak sajnálom őket, mert az egy dolog, hogy nem lesznek sikeresek, de akik őszintén bíztak a "mesterekben", azokat át is verik. Aki meg ezt nem látja be, annak marad a kognitív disszonancia, hogy igenis, majd, majd, majd egyszer működni fog.

2020. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
75%
Azt mellékesen hozzátenném, hogy eddig volt pár PUA kérdés, és mindegyik "csajok" megszólítással kezdődött. Nekem nőként ez annyira lekezelő és putris megszólítás egy idegentől, hogy már rossz pont az első szó.
2020. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
82%

Ennek a női megfelelője az lenne, hogy kövér, vagy botsáska alkatú, szürke kisegér lányokat tanítanak arra, hogy öltözzön és viselkedjen úgy, mint egy ócska ribi, akin a fél város átment.

Még jó, hogy erre nincs kereslet.

2020. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
22%
#34: Azt nem tudom, hogy kereslet van-e, de kínálat létezik. A PUA női megfelelője, hogyan találj olyan pasit, aki sokat költ rád. Nagyjából ugyanazt mondják, mint a pasiknak, csak fordított szerepekkel.
2020. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
#34 Csak ha 1 ronda csaj jó pasira áccsingózik akkor kapja a biztatást hogy "ne is adj lejebb az igényeidből!". Ha egy pasi akar jó nőt és tesz is érte akkor azt meg fikázzátok.
2020. ápr. 9. 17:54
 37/40 anonim ***** válasza:
31%
#36 na ja... 😡
2020. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
2%

Mennek itt a nagy ferdítések megint hölgyeim, hogy "jajj én biztos nem, nem olyan vagyok, engem nem tudna behülyíteni", aztán meg két perc múlva már teli szájjal "KGKHKHGKHKHKGH" *köp* "krrhrhrhhr".


(A mélytorkot akartam leírni, ha nem lenne egyértelmű.)

2020. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látom az ilyen kérdések az álszent nők mekkája 😂
2020. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán kik azok a pick up artist-ok
2020. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!