Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mért vagyok ilyen ellenségessek a puákkal szemben?

Figyelt kérdés

Attól féltek h ha egy pua elcsábít és szuper sexbe lesz vele részetek és az ujjai közé csavat titeket utánna elhagy és összetörtök?

Noss ehhez tudni kell h a puák se csak a tömeges csábításra mennek. Vannak akik az igazit keresik és ehhez a legtöbb nőt szeretnék megismerni!



2020. ápr. 9. 13:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%
Én pl azért vagyok velük ellenséges, mert nem szeretek mások helyett szégyenkezni.
2020. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
62%
18-as, nagyon sok időd és pénzed benne van, és legalább volt valami haszna? Itt nem arra gondolok, hogy sierült 5 petcet beszélni egy nővel, hanem konkrétan kötött már ki valaki az ágyadban?
2020. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
10%
#22 még nem, de mint mondtam, még legalább 4-5 év kell mire elérem azt a szintet, ami ehhez kell.
2020. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%

Amiért az OVB-sekkel és a többi manipulatív csalóval szemben is. Egyszer észreveszem, ha valaki módszeresen át akar baxni vagy hülyének néz, onnantól nem lesz köszönet a kapcsolatunkban.


Amúgy meg a puák nem tudnak dugni. Hogy tudnának, csajozni és kommunikálni sem tudnak rendesen, pedig az sokkal könnyebb, mint a jó szex. Aki ezt tanulja és nem ráérez, az hulladék

2020. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
92%

"Ha az alfacsávó löki ugyan ezeket a szövegeket az persze ösztönös és menő dolog..."

Áruld már, hogy kik azok az "alfák". Mert számomra a barátom a tökéletes férfi, de ahogy itt olvasom mások gondolatait messze nem lenne egy "alfa".


Az a legnevetségesebb, hogy elhiszik, hogy ennek van haszna. Amint olyan témát hoz fel a nő, ami nincs benne a kiskönyvben, ami nem volt benne a tételsorban már csak pislognak és hebegnek össze-vissza. Egy olyan illúzióba ringatják magukat, hogy képesek olyanná válni, akik nem. Miért kéne bárkinek olyan ember társasága, akinek az egyetlen hobbija, hogy kétségbe esetten, pénzt nem kímélve írogat össze szövegeket, hogy hátha (!) szóba áll vele egy nő? Miért kéne bárkinek olyan férfi, akinek az az életének a központja, hogy "nő, nő, nő", de ezen kívül semmi nincs benne? Senkinek.

2020. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%
Erre a kérdésre egyetlen dolgot tudok mondani: 😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
3%
#26 ez a te szegénységi bizonyítványod.
2020. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
1%

"Aki ezt tanulja és nem ráérez, az hulladék"


Magyarul bizonyítod azt, amit már eddig is tudtunk: hipergámia van. És a nők szerint, ha nem születtél alapból olyan tulajdonságokkal amik levarázsolják a nőkről a bugyit, az egyből el van könyvelve hulladéknak.


De ha meg is akarná tanulni ezt, "akkor is hulladék, mert milyen már, hogy nem megy neki alapból".


És hogy mik ezek a tulajdonságok? Belsőre: jól be tudja hülyíteni a nőket, bunkó. Külsőre (általában): magas, kigyúrt kokszos, jóképű, német verda van a segge alatt.


Bár a külső tulajdonságokat úgyse tudod eltanulni, de a pua lényege pont a belső tulajdonságok eltanulása: hogyan legyél olyan, aki alá befekszenek a nők, miután jól behülyítetted őket.

2020. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
90%
#18: Te a férfi lét legalsó szintjén fogsz maradni ennyi aggyal. Szubalfa!!!! Hát röhögőgörcsöt kaptam. Tarol a sötétség.
2020. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a fő problémám ezzel, hogy olyan dolgokat tanítanak az illetőknek (néztem pár ilyen videót meg anyagot kíváncsiságból), ami nekem kifejezetten ócska és ellenszenves. És számomra rendkívül visszataszító, mikor egy másik ember jobban akarja tudni nálam, hogy mit miért csinálok és mire miért reagálok úgy, ahogy. Lehet, hogy sok nőt meg kell fejteni meg taktikázik meg minden, de én világ életemben férfiakkal voltam, minden rokonom férfi anyám kivételével, aki szintén egy szem lány volt a családban, a barátaim is férfiak, elég közel állok a másik nemhez ahhoz, hogy ne féljek randin is magamat adni és nyíltan kommunikálni. Hozzám nem kellenek stratégiák és nem gondolok mást, ha valamit mondok. És nem szeretem, mikor valaki kiforgatja a szavaimat és olyan dolgokat magyaráz bele a mondandómba, amire sosem gondoltam. Hihetetlenül ellenszenves, főleg úgy, hogy van diplomám az emberi viselkedéssel kapcsolatos tanulmányaimról. Ha valaki, én tudom, hogy mi az a spekuláció és a szuggesszió. És nem szeretem a módszerességet a magánéletemben.


A másik okom a felszedés jellege. Nem szoktam futókalandot keresni, ha pedig mégis, akkor kifejezetten én keresek és választok, elsősorban húspiac alapon, külsőre. Ha ilyen volt, az nem úgy zajlott, hogy valaki felszedett, mert abban nem bízom. Mindig az van bennem, hogy ez lehet egy fogadás is vagy valami mögöttes szándékú dolog, amibe ha belemegyek, rosszul járok. Ezért is választok mindig tök idegent és mindig olyat, akitől semmi mást nem akarok.


Viszont ha párkapcsolatot szeretnék, ami nagyjából mindig igaz (kivéve a hosszabb kapcsolataim utáni pár hónapban), akkor pedig nem szeretnék csalódni azáltal, hogy valaki eljátszotta azt a karaktert, ami nekem szimpatikus, majd mikor ott leszünk, hogy együtt akarunk élni meg őszintén kommunikálni egymással a kapcsolatban, hirtelen rájövök, hogy ki az, akivel tényleg összejöttem és hogy ez a kapcsolat így mennyire szar...

2020. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!