Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mért vagyok ilyen ellenségessek a puákkal szemben?

Figyelt kérdés

Attól féltek h ha egy pua elcsábít és szuper sexbe lesz vele részetek és az ujjai közé csavat titeket utánna elhagy és összetörtök?

Noss ehhez tudni kell h a puák se csak a tömeges csábításra mennek. Vannak akik az igazit keresik és ehhez a legtöbb nőt szeretnék megismerni!



2020. ápr. 9. 13:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
Erre én is kíváncsi vagyok! Én pua tanoncként rendszeresen le vagyok itt hordva mindenfélének.. . Nem értem mire ez a nagy ellenszenv velünk puásokkal szemben, de biztos, hogy valamilyen szinten félnek a vonzerőnktől, vagy még nincsenek felkészülve ránk.
2020. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
5%
#7 nőcsábász, csajozás mestere, alfahím
2020. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%
#7 alfahím." Az, alfahím, álmukban esetleg. Hogy lenne már valaki alfahím, aki pénzt ad azért, hogy egy tanfolyamon tanítsák meg csajozni? Csajozni...nevetségesnél nevetségesebb csajozási szövegekkel tömik a fejüket.
2020. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Mért megvetenőb ha egy pasi kemény melóval tanulja meg a nő csábászatot mintha ösztönből tudná azt?
2020. ápr. 9. 14:17
 15/40 anonim ***** válasza:
1%

Ennyit a nők által szajkózott önfejlesztésről: ha valaki elmegy puához hogy jobban "értsen a nők nyelvén", az máris el van hordva mindennek.


De a menőcsávó alfakanoknak, akiknek a nők hülyítését nem kellett megtanulniuk, mert magától megy nekik, azoknak szabad, sőt, nedvesedik rá a bugyi.

2020. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%

"Mért megvetenőb ha egy pasi kemény melóval tanulja meg a nő csábászatot mintha ösztönből tudná azt?"

Amit a PUA-t követők csinálnak, az minden, csak nem vonzó a nőknek. Nevetségessé teszed magad (és te ezért fizetsz, teszem hozzá), ahelyett, hogy mondjuk megismernéd a számodra szimpatikus nőt, és személyes módon közelednél hozzá, vagy beszélnél egy értelmes és sikeres férfi ismerősöddel, ahelyett, hogy kitalálsz szituációkhoz magolsz be sablonszövegeket.

2020. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

"Nevetségessé teszed magad"

Ha az alfacsávó löki ugyan ezeket a szövegeket az persze ösztönös és menő dolog...

2020. ápr. 9. 14:22
 18/40 anonim ***** válasza:
8%
#13 félreértesz... Ez nem olyan egyszerű, hogy eldöntöm, hogy "mától alfa vagyok és kész". Az alfa szint eléréséhez nagyon hosszú, és fáradtságos utat kell végigjárnod (évek!) . Nekem nagyon sok pénzem és időm benne van már ebben, de még én is csak most tartok a "neo"gamma szinten. Ezután már a "sub"alfa szint következik, ez a szint áll az alfa alatt, de a teljes értékű domináns alfa szint eléréséhez még ezután is küzdeni kell 4-5 évet (emberfüggő). Remélem mostmár kicsit árnyaltabban látod a képet :))
2020. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
14%
#15 ott a pont!
2020. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk egy alfahím nem nyomna ilyen szöveget, de még egy teljesen átlagos férfi sem

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!